Konferencja reprezentacji Polski. Sousa i Krychowiak odpowiedzą na pytania [TRANSMISJA]

W sobotę odbyła się konferencja prasowa reprezentacji Polski, na której pojawili się Paulo Sousa i Grzegorz Krychowiak.

W debiucie Paulo Sousy reprezentacja Polski zremisowała na wyjeździe 3:3 z Węgrami. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie Andora. Mecz odbędzie się w niedzielę 28 marca. Ale już w sobotę o 16:30 odbyła się konferencja prasowa. Oprócz Portugalczyka, z dziennikarzami spotkał się też Grzegorz Krychowiak.

Zobacz wideo
 

Polski kibic pojechał do Serbii, aby spotkać Cristiano Ronaldo i przeżył wielki zawódMłody Polak przebył aż 1300 km, aby spotkać Cristiano Ronaldo. Spotkał go wielki zawód

Sytuacja w tabeli

Liderem grupy jest Anglia, która rozbiła 5:0 San Marino. Wiceliderem jest Albania, która wygrała na wyjeździe z Andorą 1:0 po trafieniu obrońcy Ermira Lenjaniego. Na trzeciej pozycji są Polacy wraz z Węgrami. W następnej kolejce, Polska zagra z Andorą (godz. 20.45). Tego samego dnia Anglia zmierzy się na wyjeździe z Albanią, a Węgrzy pojadą do San Marino.

Do mistrzostw świata zakwalifikują się zwycięzcy dziesięciu grup. Drużyny z drugich miejsc zagrają w barażach. Oprócz nich wystąpią również dwie najlepsze ekipy z Ligi Narodów UEFA, które nie wywalczą przepustki z eliminacji. Z baraży na mundial pojadą trzy najlepsze zespoły.

Półfinały play off odbędą się w marcu 2022 roku. O awansie do ich finału przesądzi jeden pojedynek. Podobnie będzie w finałach, a o gospodarzu każdego starcia zadecyduje losowanie.

Paulo Sousa i Kamil Piątkowski na treninguPaulo Sousa sporo pozmienia na Andorę. Jednemu piłkarzowi poświęcił najwięcej uwagi

Więcej o: