Przepiękny gol reprezentanta Rumunii. Bramkarz był bez szans [WIDEO]

Przepięknym golem z rzutu wolnego podpisał się Andrei Ciobanu. Reprezentant Rumunii zdobył bramkę na wagę remisu w pierwszym meczu mistrzostw Europy U-21 przeciwko Holandii.

W środę rozpoczęła się faza grupowa mistrzostw Europy U-21, które w tym roku odbywają się na Węgrzech i w Słowenii. Po jej zakończeniu (31 marca) nastąpi przerwa, bo faza pucharowa rozpocznie się dopiero 31 maja i potrwa do 6 czerwca. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa i przełożenia seniorskich mistrzostw Europy na przełom czerwca i lipca 2021 roku.

Paulo Sousa dalej zaskakuje. Zmiany w obronie, podpora kadry na ławce [PRZEWIDYWANY SKŁAD]Paulo Sousa dalej zaskakuje. Zmiany w obronie, podpora kadry na ławce [PRZEWIDYWANY SKŁAD]

Już pierwszego dnia fazy grupowej, widzowie byli świadkami przepięknego gola z rzutu wolnego. Andrei Ciobanu z ponad 20 metrów trafił w samo okienko holenderskiej bramki, ratując punkt dla reprezentacji Rumunii. Wcześniej, w 16. minucie bramkę dla Holendrów zdobył Schuurs.

Kacper Szczucki ogląda mecz w szpitalnym korytarzu"W dniu meczu z Realem odebraliśmy wyniki. Tragedia. Ale dzisiaj jest ten mecz..." [KOCHANI]

W drugim spotkaniu grupy A Niemcy pewnie pokonali Węgrów 3:0. Dwie bramki zdobył Ridle Baku, skrzydłowy Wolfsburga. Z kolei w meczach grupy B Hiszpanie wygrali 3:0 ze Słowenią, a Czesi zremisowali 1:1 z Włochami, którzy kończyli mecz w "9". Czerwoną kartkę za nadepnięcie rywala zobaczył Tonali, a w doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę zobaczył Marchizza.