Legenda zaczepiła Lewandowskiego przed meczem z Polską. "Nie widzę wielkich różnic"

- Sądzę, że Polska kadra się rozwinęła - powiedział w rozmowie z TVP Sport Gabor Kiraly. Postanowił jednak zaczepić Roberta Lewandowskiego. - Nie ma szans z naszym zespołem - dodał.

W czwartek Węgrzy ogłosili kadrę na najbliższe spotkania. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nie ma w niej zawodnika RB Lipsk - Dominika Szoboszlaia. Największa gwiazda reprezentacji Węgier zmaga się z kontuzją pachwiny, przez którą nie zadebiutowała jeszcze w niemieckim klubie po transferze z Red Bulla Salzburg.

Eliminacje MŚ 2022Polska nie chce zmiany miejsca meczu z Anglią. "Nie zamierzamy rezygnować z atutu"

Zobacz wideo Marciniak odpowiada na krytykę Legii i Rakowa: "Wybieranie sędziów przez kluby to bardzo niebezpieczny trend"

Przed starciem Węgier z Polską, potencjał obydwu reprezentacji porównał Gabor Kiraly, słynny węgierski bramkarz. - Sądzę, że Polska kadra się rozwinęła. Jest lepsza niż cztery-pięć lat temu, choć tyczy się to także węgierskiej drużyny. Nie widzę wielkich różnic pomiędzy oboma zespołami. Każde spotkanie jest inne i wiele może się wydarzyć przez 90 minut - powiedział w rozmowie z TVP Sport.

Kiraly zaczepił Roberta Lewandowskiego

Jego zdaniem Robert Lewandowski nie poradzi sobie z węgierską obroną. - Jest najlepszym napastnikiem na świecie. Pokazał to wszystkim ludziom swoją grą, jakością i statystykami. Ale... mamy bardzo dobrą węgierską drużynę. I muszę stwierdzić, choć nieco zaczepnie, że nie ma szans z naszym zespołem - dodał Kiraly.

Robert Lewandowski ruszy z opóźnieniemZamieszanie z występem Lewandowskiego w Anglii. "Bayern nie ma z tym nic wspólnego"

Poza meczem z Węgrami w najbliższym czasie reprezentację Polski czekają też mecze z Andorą (28 marca) oraz Anglią (31 marca). Spotkania z Węgrami i Anglią zagramy na wyjeździe, Andorę podejmiemy w Warszawie na stadionie Legii.

Więcej o: