Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pierwsza konferencja Paulo Sousy, nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online

W czwartek o godz. 13:00 odbędzie się konferencja prasowa nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy. Portugalczyk odpowie na pytania dziennikarzy oraz zdradzi swój plan na najbliższe tygodnie.

Paulo Sousa podkreślał, że nie jest fanem indywidualnych wywiadów, a z kibicami oraz dziennikarzami chce się komunikować za pośrednictwem konferencji prasowych. Równo tydzień po oficjalnym ogłoszeniu nowego selekcjonera odbędzie się jego pierwsze wystąpienie. Sousa ma się zatrzymać w Warszawie na kilka dni, a potem ruszyć w objazd po Europie. 

Zobacz wideo To zagrywka Zbigniewa Bońka! "O to mu chodziło ze zmianą selekcjonera"

Paulo Sousa po pierwszych spotkaniach indywidualnych. Jaki będzie plan na przyszłość selekcjonera?

W ostatnich dniach Paulo Sousa spotkał się indywidualnie z kapitanem reprezentacji Polski, Robertem Lewandowskim w Monachium, a dzień później dotarł do Warszawy, gdzie porozmawiał z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Nożnej. - To przyjemność i wielkie wyzwanie, gdy kapitan naszego zespołu jest najlepszym piłkarzem na świecie. Razem zawsze jesteśmy mocniejsi. Razem zawsze zajdziemy dalej. Razem zawsze będziemy ZESPOŁEM. Zróbmy to! - podsumował swoją wizytę 50-latek.

 

Po ogłoszeniu Sousy nowym selekcjonerem Portugalczyk przyznał, że w najbliższych dniach będzie zapoznać się z kadrowiczami i przybliżyć im nieco swój plan na przyszłość. - Chciałbym w przyszłym tygodniu spotkanie na platformie cyfrowej, w którym będzie mogła wziąć udział większość zawodników, którzy zwykle są powoływani, będzie ich około 40. Zapoznamy się, porozmawiamy. Chciałbym się przedstawić, zaprezentować swój sztab - mówił Paulo Sousa. 

"Chłopaki - jaja na stół". Takie słowa usłyszeli piłkarze reprezentacji Polski

Wiadomo również, że w sztabie selekcjonera znajduje się jeden Polak. Jest to odpowiadający za bank informacji Hubert Małowiejski. Sousa miał wolną rękę w doborze współpracowników, a PZPN też uznał, że sztab jest wystarczająco mocno obsadzony, będzie go można ewentualnie rozbudowywać przed Euro o analityków odpowiadających za poszczególnych rywali - więcej na ten temat przeczytacie w tekście Pawła Wilkowicza, dziennikarza Sport.pl.

Konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski. Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja TV, stream online

Pierwsza konferencja selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy rozpocznie się w czwartek (28 stycznia) o godz. 13:00. Transmisję rozmowy z dziennikarzami przeprowadzi stacja TVP Sport. Dodatkowo konferencję będzie można obejrzeć w serwisie sport.tvp.pl oraz na kanale "Łączy nas piłka" (YouTube). Relacja na żywo z kolei będzie dostępna na portalu Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ