Szok w PZPN po zwolnieniu Jerzego Brzęczka. Niektórzy zaczęli podejrzewać włamanie

Decyzja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka wywołała szok nie tylko wśród kibiców, ale też w Polskim Związku Piłki Nożnej. Z naszych informacji wynika, że niektórzy pracownicy zaczęli nawet podejrzewać włamanie na stronę związku.
Zobacz wideo "To jest po prostu niemożliwe. Ja na miejscu Szczęsnego zrezygnowałbym z reprezentacji"

Szok - to słowo, które najczęściej pada w PZPN. Nikt nie spodziewał się tej decyzji. Na tyle, że niektórzy pracownicy zaczęli nawet podejrzewać włamanie na stronę związku, gdzie w poniedziałek po 12 pojawił się komunikat o tym, że Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. Wszystko wskazuje więc na to, że decyzję o zakończeniu współpracy z Jerzym Brzęczkiem podjął prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Zwolnienie Brzęczka "decyzją czysto sportową"

Krzysztof Stanowski z portalu weszlo.com zaznacza, że "decyzja ws. zwolnienia Brzęczka to decyzja sportowa, wynikająca z analizy tego, co czeka nas w 2021 roku". A były już selekcjoner jest mocno rozczarowany i zawiedziony taką decyzją. Oficjalną konferencję prasową PZPN zwołał dopiero na czwartek (21 stycznia 2021) na godzinę 15:00. Ma w niej wziąć udział Zbigniew Boniek. Wcześniej ma odbyć się posiedzenie zarządu PZPN.

Jerzy Brzęczek był selekcjonerem reprezentacji Polski od 12. lipca 2018 roku. Biało-czerwonych poprowadził w 24 meczach, wywalczył awans na Euro 2020, które zostało przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Jego bilans to: 12 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.