Koronawirus w reprezentacji Polski U-21! Co z najbliższym meczem kadry?

Jeden z reprezentantów Polski U21, Tomasz Makowski, jest zarażony koronawirusem. Piątkowe badania na obecność SARS-CoV-2 dały w jego przypadku wynik pozytywny.

"Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że piątkowe wyniki badań na obecność wirusa SARS-CoV-2 wśród zawodników i sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski do lat 21 w przypadku Tomasza Makowskiego dały wynik pozytywny" - czytamy w oficjalnym komunikacie PZPN.

Jerzy BrzęczekByły reprezentant Polski krytykuje Brzęczka. "Jednej rzeczy wciąż nie potrafię zrozumieć"

Piłkarz reprezentacji Polski U21 zarażony koronawirusem

Zgodnie z procedurami, Makowski został odizolowany od reszty drużyny od razu po tym, jak do PZPN-u dotarły wyniki badań. W sobotę rano piłkarz opuścił natomiast zgrupowanie kadry. Na razie nikt poza nim nie jest zarażony, a mecz z Łotwą, zaplanowany na wtorek na godz. 17:30, nie jest zagrożony.

Makowski na co dzień jest piłkarzem Lechii Gdańsk. W tym sezonie wystąpił w ośmiu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Spędził w nich na boisku 680 minut. Zaliczył jedną asystę.

Krychowiak może stracić miejsce w reprezentacji? Powiedział, co sądzi o młodych rywalachKrychowiak może stracić miejsce w reprezentacji? Powiedział, co sądzi o młodych rywalach

Więcej o: