Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Alarm po meczu z Polską! Mecz Ligi Narodów może zostać odwołany! Lawina zakażeń

U czterech piłkarzy reprezentacji Ukrainy zdiagnozowano koronawirusa. Zakażony jest także menedżer reprezentacji. Ukraińcy w środę rozegrali mecz towarzyski z Polską.

- Niestety, testy PCR wykonane 13 listopada rano przez piłkarzy w Steigenberger Grand Hotel dały pozytywne wyniki - podało Ukraińskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej [UAF] w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

Zobacz wideo Koszmar Zlatana Ibrahimovicia! Wiadomo, co powiedział do niego bramkarz

Jerzy BrzęczekByły reprezentant Polski krytykuje Brzęczka. "Jednej rzeczy wciąż nie potrafię zrozumieć"

Problemy zdrowotne Ukraińców

COVID-19 został wykryty u piłkarzy: Andrija Jarmolenki, Wiktora Cyhankow, Wiktora Kowalenki, Sergija Sydorczuka i menadżera reprezentacji Wadyma Komardina. - Osoby, u których zdiagnozowano koronawirusa pozostają w izolacji w swoich pokojach hotelowych - dodano w komunikacie.

Bucks Sterling Brown Arrest"To ja tu rządzę", krzyczał policjant. Nie wiedział, że zatrzymuje Sterlinga Browna. Zapadł wyrok

W sobotę 14 listopada w Lipsku w ramach Ligi Narodów odbędzie się mecz Niemcy - Ukraina. Choć czy odbędzie, to jeszcze nie jest pewne. - Po pięciu pozytywnych wynikach na koronawirusa w reprezentacji Ukrainy jutrzejszy mecz Ligi Narodów z Niemcami może nie zostać rozegrany. Ostateczna decyzja zostanie podjęta jutro przez Departament Zdrowia miasta Lipsk i UEFA - podaje niemiecka agencja prasowa SID.

Cała czwórka zakażonych piłkarzy zagrała w środę w meczu towarzyskim Polska - Ukraina (2:0). Jarmolenko grał od początku i wystąpił przez 45 minut, Cyhankow grał całą drugą połowę, Kowalenko przez 76 minut, a Sydorczuk przez 14 minut, po tym jak wszedł za Kowalenkę.

W tabeli Ligi Narodów grupy 4. prowadzą Hiszpanie z 7 punktami. Drugie Niemcy i trzecia Ukraina mają po 6 "oczek". Ostatnia Szwajcaria ma 2 punkty. Sobotnie mecze Niemcy - Ukraina i Szwajcaria - Hiszpania mają rozpocząć się o godzinie 20:45.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ