Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Znamy komentatorów meczu Polska - Ukraina! Gdzie i kiedy obejrzeć mecz kadry Brzęczka?

W sobotę wieczorem reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko z kadrą Ukrainy. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ten mecz? I kto będzie go komentował?

W najbliższych dniach reprezentację Polski czekają dwa ważne mecze Ligi Narodów - z Wochami i Holandią. Jednak zanim kadra Jerzego Brzęczka zmierzy się z tymi rywalami, to czeka ją towarzyskie spotkanie z Ukrainą. Brzęczek znów będzie mógł sprawdzić zmienników i nieco pokombinować. To dlatego szansę na grę mają dostać dwaj debiutanci: Robert Gumny i Przemysław Płacheta. Minuty znów powinien otrzymać też Sebastian Walukiewicz.

Mural Roberta Lewandowskiego w WarszawieRosjanie wybrali Lewandowskiego piłkarzem roku! Nagroda robi wrażenie

Zobacz wideo

Polska - Ukraina. Gdzie i kiedy obejrzeć mecz towarzyski? Transmisja TV

Spotkanie towarzyskie reprezentacji Polski z Ukrainą rozpocznie się w środę 11 listopada o godz. 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Mecz będzie transmitowany przez TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Polska - Ukraina. Stream online

Dodatkowo starcie będzie można obejrzeć w Internecie na platformie Ipla.tv (jednorazowy koszt dostępu do przedmeczowego studia i spotkania wynosi 5 zł) i sport.tvp.pl. Relacja na żywo będzie też dostępna w Sport.pl. 

Polska - Ukraina. Kto komentatorem?

Na antenie Telewizji Polskiej mecz będzie komentowany przez Dariusza Szpakowskiego i Jacka Zielińskiego, a w Polsacie Sport przez Bożydara Iwanowa oraz Jerzego Engela.

Jakub Moder i Jakub Kamiński - dwaj młodzi gracze Lecha PoznańOgromny pech kadrowicza Brzęczka. Musi opuścić zgrupowanie reprezentacji

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ