Sebastian Walukiewicz robi furorę! Może trafić do giganta Premier League

Sebastian Walukiewicz jest obserwowany przez czołowe angielskie kluby - informuje portal 90min.com. Polski piłkarz może w niedalekiej przyszłości trafić do Chelsea lub Manchesteru United.

Sebastian Walukiewicz bardzo dobrze spisuje się w barwach Cagliari. Tylko w obecnym sezonie wystąpił w pięciu meczach, w których pojawiał się od pierwszej do ostatniej minuty, będąc istotnym elementem obrony swojego zespołu. 20-latek bardzo dobrze radzi sobie także w reprezentacji Polski, gdzie przez wielu jest uważany za następcę Kamila Glika.

Zobacz wideo Leśnodorski: Lech ma 300 mln zł przewagi nad Legią. Teraz albo nigdy [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Niespodziewana porażka Arsenalu u siebie. Lider przegrywa z klubem BednarkaNiespodziewana porażka Arsenalu u siebie. Lider przegrywa z klubem Bednarka

Portal 90min.com donosi, że Walukiewicza obserwują czołowe kluby Premier League, z Manchesterem United i Chelsea na czele. - Skauci są pod wielkim wrażeniem jego gry w powietrzu. Działacze Cagliari nie będą się spieszyć z transferem swojej młodej gwiazdy. Walukiewicz ma jeszcze trzy lata do końca kontraktu, a klub ma opcję jego przedłużenia o kolejny rok - napisali dziennikarze portalu.

Historyczny transfer Grosickiego. Sprawą Polaka zajmie się specjalna komisjaHistoryczny transfer Grosickiego. Sprawą Polaka zajmie się specjalna komisja

Walukiewicz trafił do Cagliari latem 2019 roku z Pogoni Szczecin za 4 mln euro. Początkowo 20-latek grał niewiele, ale z czasem stał się podstawowym środkowym obrońcą klubu Serie A, w której rozegrał już 21 spotkań. Jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2023 roku.

Więcej o: