Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zabawna wpadka reprezentanta Polski. Nie dał rywalowi żadnych szans [WIDEO]

Jacek Góralski to jeden z wygranych październikowego zgrupowania reprezentacji Polski. Mimo dobrego występu w meczu wygranym 3:1 z Bośnią i Hercegowiną, pomocnik stał się jednak bohaterem memów i filmików na jednym z największych zagranicznych kont o tematyce piłkarsko-humorystycznej na Twitterze. Polak zaliczył bowiem nietypową wpadkę.

W meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Narodów reprezentacja Polski pokonała w środę Bośnię i Hercegowinę (3:0). Dwie bramki Roberta Lewandowskiego i jedno trafienie Karola Linettego sprawiły, że biało-czerwoni nie tylko odnieśli zwycięstwo nad Bośniakami, ale także awansowali na pierwsze miejsce w grupie.

Zobacz wideo Prezes Lecha: To transferowy rekord ekstraklasy, ale mieliśmy wyższe oferty [SEKCJA PIŁKARSKA #67]

Zabawna wpadka Jacka Góralskiego. "Polski futbol"

Jednym z zawodników, którzy zebrali najwięcej pochwał po środowym zwycięstwie, jest Jacek Góralski. Pomocnik, którego dotychczas wiele osób krytykowało, kolejny raz udowodnił, że w reprezentacji znajduje się nie przez przypadek. Dobrze grał w defensywie, pomagał w ataku. Rozbijał akcje rywali i rozpoczynał te zespołu Jerzego Brzęczka. Mimo tego nie uniknął wpadki, z której naśmiewają się zagraniczne media.

W pewnym momencie spotkania Góralski chciał zagrać do Lewandowskiego, ale źle ustawił stopę, którą ostatecznie uderzył w murawę, przez co stracił równowagę i przewrócił się, upadając prosto na jednego z rywali. "Polski futbol" - podsumował sytuację twitterowy profil Troll Football Media, jeden z największych na świecie, jeśli chodzi o tematykę piłkarsko-humorystyczną.

"Nigdy nie zrozumiem, jakim cudem Lewandowski jest Polakiem. Nie ma żadnego znaku polskiego piłkarza" - dodała osoba prowadząca wspomniany profil.

Przeczytaj także:

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ