Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Magiczna akcja G鏎alskiego i Linettego! Zniweczy這 je pud這 Lewandowskiego [WIDEO]

Polska ju w 22. minucie mog豉 prowadzi z Bo郾i i Hercegowin w meczu Ligi Narod闚 rozgrywanym we Wroc豉wiu. Jednak po pi瘯nej akcji Jacka G鏎alskiego, Karola Linetty'ego i Roberta Lewandowskiego napastnik Bayernu fatalnie przestrzeli.

W 22. minucie Jacek Góralski zszedł blisko pola karnego, zgrał piłkę do Karol Linettego, ten odegrał mu wspaniale piętą, Góralski zauważył Roberta Lewandowskiego i mu podał, a napastnik Bayernu zamiast zdobyć gola po pięknej akcji przestrzelił. 

Zobacz wideo

Piękna akcja Polaków zwieńczona pudłem Lewandowskiego!

- Góralski, ładne zagranie, będzie okazja! Ajjj, Robert miał okazję niepowtarzalną! Jak na niego to jestem po prostu zdziwiony, że nie jest 1:0! - emocjonował się komentujący spotkanie dla Telewizji Polskiej wraz z Andrzejem Juskowiakiem Dariusz Szpakowski. 

24 minuty później było już 2:0 po golach Lewandowskiego i jego asyście do Karola Linettego. Od piętnastej minuty Bośnia i Hercegowina gra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Anela Ahmedhodzicia. Jeśli Polacy wygrają spotkanie we Wrocławiu, a w meczu Holandii z Włochami padnie remis, który utrzymywał się w tym meczu do przerwy (1:1), to zespół Jerzego Brz璚zka zostanie liderem grupy I dywizji A Ligi Narodów

Przeczytaj także:

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ