Mecz Anglików zakończony po 45 minutach. Wykryto zakażenie koronawirusem

Towarzyskie spotkanie reprezentacji Anglii ze Szkocją do lat 19 zostało przerwane po pierwszej połowie z powodu podanej informacji o wykryciu zakażenia koronawirusem u jednego z członków sztabu.

Mecz na St George's Park rozpoczął się w czwartek o godzinie 14:00, ale został przerwany po 45 minutach gry, gdy reprezentacja Anglii prowadziła 3:1.

Towarzyskie spotkanie zostało przerwane po zakończeniu pierwszej połowy. "Ze względów ostrożności"

Bezpośrednim powodem przerwania, a następnie odwołania meczu, była przekazana informacja w trakcie przerwy, że jeden z członków zaplecza miał uzyskać pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Nie ujawniono dokładnie czy chodziło o osobę ze sztabu Anglii, czy Szkocji. Piłkarze czekali na powrót do gry w drugiej połowie, ale zostali poinformowani o ostatecznej decyzji.

Reprezentacja Anglii wydała oficjalne oświadczenie, tłumacząc, dlaczego spotkanie nie zostało wznowione. - Mecz Anglii do lat 19 ze Szkocją do lat 19, który odbył się dziś po południu na St. George's Park, został przerwany po pierwszej połowie ze względów ostrożności zgodnie z protokołem COVID-19. W tej chwili nie możemy dalej komentować tej sytuacji - czytamy w komunikacie.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl