Gdzie i o której obejrzeć mecz Polska - Finlandia? Transmisja TV, stream online

Reprezentacja Polski zmierzy się z Finlandią w meczu towarzyskim poprzedzającym weekendowe zmagania w Lidze Narodów. Początek spotkania o godz. 20:45. Gdzie i jak obejrzeć to spotkanie? Sprawdźcie.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni fani piłki nożnej odpoczywają od meczów ligowych oraz pucharowych, natomiast mogą skupić się na piłce reprezentacyjnej. Kadra narodowa prowadzona przez Jerzego Brzęczka ma zaplanowane trzy spotkania: jeden mecz towarzyski w środę (07.10) z Finlandią, następnie dwa spotkania w Lidze Narodów z Włochami (11.10) oraz Bośnią i Hercegowiną (14.10). Początek środowej rywalizacji o godz. 20:45.

Zobacz wideo Choroba Brzęczka pokazała prawdziwe problemy kadry. "Ktoś ewidentnie zaniedbał sprawę"

Reprezentacja Polski przed meczem towarzyskim z Finlandią

Selekcjoner reprezentacji Polski zapowiedział, że w meczu towarzyskim z Finlandią pojawią się nowe nazwiska, które zadebiutują w seniorskiej kadrze. Jednym z nich jest Bartłomiej Drągowski, a pozostałych dwóch Jerzy Brzęczek nie chciał zdradzić. Sytuację kadrową oraz przypuszczalny skład w swoim artykule opisał Kacper Sosnowski, dziennikarz Sport.pl>>> 

- Rozegramy w ciągu ośmiu dni aż trzy spotkania, co będzie dla nas wszystkich nowym wyzwaniem. To dodatkowe obciążenie, dlatego też są różne przemyślenia. Musimy tym składem rotować, bo wielu zawodników w ubiegłym tygodniu rozegrało już trzy mecze. Trzeba patrzeć na najbliższe tygodnie, miesiące i obserwować jak zawodnicy będą prezentowali się w tym szalonym okresie. Nie wszyscy mieli optymalny okres przygotowawczy, niestety pojawiały się kontuzje. Najważniejsze, żeby brać pod uwagę zdrowie piłkarzy - powiedział na konferencji Jerzy Brzęczek.

Polska - Finlandia. Gdzie i o której obejrzeć spotkanie towarzyskie? Transmisja TV, online

Mecz Polska - Finlandia odbędzie się w środę (07.10) o godz. 20:45 w Gdańsku. Transmisja TV ze spotkania towarzyskiego będzie dostępna na antenach TVP1, TVP Polonia, TVP Sport oraz Polsatu Sport. Przedmeczowe studia wystartują kolejno o godz. 20:30, 19:20 (TVP Sport) oraz 18:00 (Polsat Sport). Dodatkowo mecz będzie można obejrzeć w serwisie online Ipla.tv. Relację na żywo natomiast można śledzić na portalu Sport.pl

Więcej o: