Brzęczek nie poprowadzi reprezentacji Polski w meczu z Finlandią! Boniek zdradził, kto go zastąpi

- Brzęczka nie będzie - powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w programie Cafe Futbol na antenie Polsatu Sport. - Trener jest w domu. Kolejne badania wymazowe potwierdziły, że nadal jest zakażony koronawirusem - stwierdził Boniek.

26 września Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzone u selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka dały wynik pozytywny. Kolejny test wykonany w tym tygodniu nadal nie przynosił negatywnego wyniku i pojawiały się niepotwierdzone doniesienia o tym, że kadry w meczu z Finlandią nie poprowadzi Brzęczek. 

Zobacz wideo Błąd Drągowskiego w przegranym meczu Fiorentiny z Sampdorią [ELEVEN SPORTS]

Boniek o Brzęczku: Kolejne badania potwierdziły, że nadal jest zakażony koronawirusem

Teraz potwierdził je Zbigniew Boniek. - Brzęczka nie będzie - powiedział prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w programie Cafe Futbol na antenie Polsatu Sport. - Trener jest w domu. Kolejne badania wymazowe potwierdziły, że nadal jest zakażony koronawirusem - stwierdził Boniek. 

Pod nieobecność selekcjonera kadrę poprowadzi jego asystent Tomasz Mazurkiewicz. To on będzie koordynował także całe, rozpoczynające się w poniedziałek zgrupowanie. 7 października Polska zagra towarzyski mecz z Finlandią. 11 października zmierzy się z Włochami w Lidze Narodów, a 14 października podejmie Bośnię i Hercegowinę.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Więcej o: