Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowe informacje od Cristiano Ronaldo po użądleniu przez pszczołę

Cristiano Ronaldo wznowił treningi po użądleniu przez pszczołę. Piłkarz Juventusu najprawdopodobniej wystąpi we wtorkowym meczu Ligi Narodów ze Szwecją.

Portugalia pokonała Chorwację 4:1 w 1. kolejce Ligi Narodów. Tym większy to sukces aktualnych mistrzów Europy, że zagrali bez Cristiano Ronaldo. Ten cały mecz przesiedział na trybunach. Nie mógł w nim wystąpić z powodu użądlenia przez pszczołę.

Zobacz wideo Domenech o Lewandowskim: Powinien mieć szanse na Złotą Piłkę

- W środę jego palec u stopy stał się czerwony. Użądliła go pszczoła. Musimy czekać, aż wróci do zdrowia, bo nie wiemy, ile potrwa leczenie infekcji - podkreślił w piątek trener Portugalczyków Fernando Santos. Choć zdarzenie wydaje się błahe, w nodze doszło do zakażenia, które wywołuje silny ból, wymagający leczenia farmakologicznego.

Ronaldo wraca do gry

W niedzielę sam Portugalczyk poinformował, że wraca do treningów. Zamieścił zdjęcie na Instagramie, które podpisał: Cieszę się, że wróciłem. Wszystko wskazuje na to, że zagra we wtorkowym meczu Ligi Narodów ze Szwecją. Ta w sobotę przegrała z Francją 0:1 po golu Kyliana Mbappe. Portugalia to obrońca trofeum Ligi Narodów.

 

Ronaldo w pewnym momencie podczas oglądania spotkania z Chorwacją został upomniany przez panią z obsługi, że nie stosuje się do wytycznych dot. protokołu zdrowotnego i nie ma zakrytego nosa i ust. 35-latek po kilku sekundach zastosował się do prośby pracownika UEFA.

Przeczytaj też:

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ