Niespodzianka w drugim meczu polskiej grupy Ligi Narodów. Włosi zatrzymani

W drugim meczu polskiej grupy Ligi Narodów Włochy zremisowały z Bośnią i Hercegowiną 1:1. Liderem grupy 1. jest Holandia.

Wystartowały rozgrywki Ligi Narodów. W grupie 1. rywalizują reprezentacje Holandii, Polski, Włoch oraz Bośni i Hercegowiny. W meczu rozgrywanym we Florencji gospodarze zremisowali z Bośniakami 1:1. Niespodziewanie prowadzenie w tym spotkaniu objęli goście. W 57. minucie piłkarz Dynama Moskwa Toni Sunjic podał do Edina Dzeko, a napastnik Romy pokonał Gianluigiego Donnarummę.

Holandia liderem naszej grupy

Osiem minut później Stefano Sensi z Interu Mediolan wykorzystał podanie Lorenzo Insigne i wyrównał wynik spotkania. Włosi przeważali, w całym meczu oddali aż 19 strzałów. Brakowało im jednak skuteczności. Ostatecznie podzielili się punktami z Bośniakami. W drugim meczu rozgrywanym w tej grupie Holandia pokonała w Amsterdamie naszą reprezentację 1:0. Liderem grupy jest Holandia, Polska na ostatnim miejscu.

Tabela:

1. Włochy 3 pkt
  2. Bośnia i Hercegowina 1 pkt
  3. Włochya 1 pkt
  4. Polska 0 pkt

W poniedziałek kolejne mecze grupy 1. Ligi Narodów. Polacy zmierzą się z Bośnią i Hercegowiną, a Holandia z Włochami. Początek obu spotkań o godzinie 20:45.