Piłkarze i sztab reprezentacji Polski otrzymali wyniki testów na koronawirusa

Piłkarze i sztab reprezentacji Polski przeszli testy na obecność koronawirusa przed zbliżającymi się meczami w ramach Ligi Narodów z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną. Wszystkie dały wyniki negatywne, ale jeszcze jeden piłkarz czeka na przeprowadzenie testów.

W piątek reprezentacja Polski po niemal 10 miesiącach rozłąki rozegra pierwszy mecz. Zacznie zmagania w Lidze Narodów od wyjazdowego spotkania z Holandią (godz. 20.45). Po nim zostanie na dwie noce w Amsterdamie, a potem poleci Bałkany, gdzie w poniedziałek - na stadionie w Zenicy - zmierzy się z Bośnią (20.45).

Zobacz wideo Kłopoty reprezentacji, problemy Legii! [SEKCJA PIŁKARSKA #61]

Piłkarze i sztab reprezentacji Polski otrzymali wynik testów na koronawirusa

Piłkarze i sztab szkoleniowy reprezentacji Polski przeszli już testy na obecność koronawirusa, zgodnie z wymaganiami UEFA. - Wszyscy zawodnicy reprezentacji Polski oraz członkowie sztabu mieli negatywny wynik badań na obecność koronawirusa. Dziś test przejdzie Jacek Góralski, który wczoraj wieczorem przyjechał na zgrupowanie - poinformował w środowy poranek Jakub Kwiatkowski, rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jeśli negatywny wynik testu otrzyma także Jacek Góralski, Jerzy Brzęczek będzie miał do dyspozycji wszystkich powołanych piłkarzy, oprócz Przemysława Frankowskiego i Adama Buksy, którzy nie otrzymali zgody ze strony klubu na przylot do Polski. Zabraknie także Roberta Lewandowskiego, który po wygraniu Ligi Mistrzów, dostał zgodę od selekcjonera polskiej kadry, aby nie pojawił się na pierwszym zgrupowaniu po okresie pandemii.

Przeczytaj także:

Więcej o: