Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki błysnął na treningu reprezentacji. "Zrób to w piątek" [WIDEO]

Kamil Grosicki zamieścił na Instagramie bramkę, którą zdobył na poniedziałkowym treningu reprezentacji Polski. - Zrób to w piątek - proszą piłkarza internauci.

W piątek reprezentacja Polski po niemal 10 miesiącach rozłąki rozegra pierwszy mecz. Zacznie zmagania w Lidze Narodów od wyjazdowego spotkania z Holandią (godz. 20.45). Po nim zostanie na dwie noce w Amsterdamie, a potem poleci Bałkany, gdzie w poniedziałek - na stadionie w Zenicy - zmierzy się z Bośnią (20.45).

Zobacz wideo Brzęczek wysłał powołania. "Walukiewicz może zostać w reprezentacji na co najmniej 10 sezonów"

Piękny gol Kamila Grosickiego na treningu reprezentacji Polski

Na razie kadrowicze Jerzego Brzęczka trenują w Polsce. W poniedziałek ćwiczyli na obiektach ZWAR-u Międzylesie, gdzie padały piękne bramki. W mediach społecznościowych pojawił się gol Wojciecha Szczęsnego (zobacz tutaj), ale też Kamila Grosickiego, który popisał się strzałem z rzutu wolnego. Co prawda bez muru, ale Bartosz Drągowski i tak był bez szans - nie złapał piłki, która poleciała w samo okienko.

- Zrób to w piątek - proszą internauci Grosickiego, który swoją bramkę zamieścił na Instagramie. Wraz z reakcją kolegów z drużyny, którzy aż krzyknęli z wrażenia.

 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ