Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jan Tomaszewski ostro o decyzji PZPN. "Kompromitacja kadry. Nie rozumiem Bońka"

Jan Tomaszewski odniósł się do podpisania przez PZPN nowej umowy z selekcjonerem reprezentacji Polski, Jerzym Brzęczkiem. - Kontrakt nie powinien zostać przedłużony. Brzęczek doprowadził do kompromitacji Polski w Lidze Narodów - powiedział były bramkarz.

Jan Tomaszewski od początku uważał, że jeżeli w drużynie narodowej ma się coś zmienić, to teraz jest na to najlepszy czas. Po przedłużeniu kontraktu z Jerzym Brzęczkiem, były bramkarz reprezentacji Polski w ostrych słowach wypowiedział się o decyzji PZPN-u. 

- Według mnie kontrakt z Brzęczkiem nie powinien zostać przedłużony. Po meczu z Włochami, w którym debiutował, selekcjoner zaczął niepotrzebnie kombinować z ustawieniem zespołu. Doprowadził do kompromitacji Polski w Lidze Narodów. Przez to straciliśmy możliwość organizacji Final Four tych rozgrywek. W eliminacjach Brzęczek udowodnił, że on wyszedł z klubu, ale klub z niego nie wyszedł. Graliśmy wieloma systemami i nadal nie wiadomo, jaki ma pomysł na reprezentację - wyjaśnił w rozmowie z "Super Expressem"Jan Tomaszewski.

Zobacz wideo Świerczewski: Każdy szuka dziury w kadrze Brzęczka

PZPN się nie wykazał. Tomaszewski nie rozumie decyzji Zbigniewa Bońka

Obecny kontrakt Jerzego Brzęczka obowiązywał do końca czerwca bieżącego roku. Prezes PZPN-u, Zbigniew Boniek poinformował, że nowy kontrakt Jerzego Brzęczka będzie obowiązywał do 31 grudnia 2021 roku

- Po raz pierwszy od ośmiu lat nie mogę zgodzić się z decyzją Zbigniewa Bońka. Uważam, że jest najlepszym prezesem w historii polskiej piłki, bo zrobił naprawdę dużo. Cały czas go popierałem, ale teraz tego zrobić nie mogę - przyznał były bramkarz. 

Jan Tomaszewski nie akceptuje decyzji PZPN-u i nie ukrywa, że chciałby mieć możliwość cofnięcia swoich słów po mistrzostwach Europy. - Chciałbym w lipcu przyszłego roku powiedzieć do Bońka: "Zbyszek miałeś rację, ja się myliłem". To jest moje marzenie. Ale teraz muszę powiedzieć: "Zbyszek zrobiłeś błąd". Życzę Bońkowi, żebym za rok przyznał się do błędu i go przeprosił - dodał Tomaszewski. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (13)
Jan Tomaszewski ostro o decyzji PZPN. "Kompromitacja kadry. Nie rozumiem Bońka"
Zaloguj się
 • guru133

  Oceniono 5 razy 1

  Janek, byłeś dobrym bramkarzem, ale jako człowiek już nie raz się skompromitowałeś - między innymi flirtem z sektą Kaczyńskiego - więc daj sobie siana

 • peterjk

  Oceniono 7 razy 1

  Całe szczęście, że nikt nie słucha tego klauna.

 • darekrogowo

  0

  kto słucha jeszcze tego klauna

 • filotet07

  0

  hahaha, jak tylko zobaczyłem ten clikbajtowy tytuł od razu wiedziałem: pewnie Tomaszewski o przedłużeniu kontraktu. Więc wszedłem tylko, żeby napisać: hahaha, jak tylko zobaczyłem ten clikbajtowy tytuł od razu wiedziałem: pewnie Tomaszewski o przedłużeniu kontraktu. Coraz bardziej oczywiste są te clickbajty. Rada dla wrzucaczy takich info na stronę (bo przecież nto nie sa dziennikarze), może spróbujcie bardziej w tytułach z: SZOK, SENSACJA, UJAWNIAMY tomaszewski krytykuje :)))))

 • mentice

  Oceniono 2 razy 0

  jasiu, kto by sie przejmowal jakas Liga Narodow. Brzeczek jest cienki ale nie skonczy i sie wykarze, moze fuksem cos ugra. Ogorkow ogral wiec dac mu szanse.

 • roll

  Oceniono 6 razy 0

  Ma chłop rację.

 • oldshatterhand.pl

  Oceniono 6 razy 0

  Pan Tomszewski to typowy "konsultant". Pokazuje ojcom jak robić dzieci ale sam ich nie ma.

 • g106

  Oceniono 8 razy 0

  JT to jak "ekonomista" Zuber. Należy ich słuchać bo będzie... DOKŁADNIE ODWROTNIE! Ci dwaj "znawcy" nie mają NIGDY racji a ich przewodnie NIGDY się nie sprawdzają. Ja nie wiem czy Boniek jest najlepszym w historii prezesem PZPN ale wiem, że jeśli JT mówi że to błąd z Brzęczkiem to będzie dokładnie odwrotnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX