Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kądzior podjął decyzję ws. swojej przyszłości. "Zrobię wszystko, by odpłacić za to zaufanie

To już pewne! Damian Kądzior przedłużył kontrakt z Dinamem Zagrzeb. Chorwacki klub na swojej stronie nie podał długości umowy, zaznaczając jedynie, że to "wieloletnia umowa"

- Klub zaufał mi, podczas gdy cały świat walczy z pandemią koronawirusa i to wiele dla mnie znaczy. Dinamo pokazało, jak bardzo mnie ceni i zrobię wszystko, by odpłacić za to zaufanie - powiedział 27-letni Damian Kądzior. Przyszłość Polaka stała pod znakiem zapytania, po tym jak Dinamo Zagrzeb pożegnało się w ostatnim czasie z pracownikami klubu i pierwszym trenerem zespołu - Nenadem Bjelicą. Władze klubu, bez wcześniejszych konsultacji, narzuciły także piłkarzom cięcia pensji o ponad 60 proc.

Zobacz wideo Damian Kądzior o trzęsieniu ziemi w Zagrzebiu: To wyglądało jak koniec świata

Wychowanek Jagiellonii Białystok trafił do Chorwacji latem 2018 roku, gdy Górnik Zabrze sprzedał go za 400 tysięcy euro. Teraz jest wyceniany o dwa miliony euro więcej. W tym sezonie polski skrzydłowy znakomicie spisywał się w zespole mistrza Chorwacji. W 29 meczach strzelił 12 goli i zaliczył 9 asyst.

4-krotny reprezentant Polski był też jednym z kandydatów Jerzego Brzęczka do wyjazdu na mistrzostwa Europy, które ostatecznie zostały przełożone na przyszły rok.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ