Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Piłkarska reprezentacja Polski ma nowego sponsora!

Reprezentacja Polski pozyskała nowego sponsora. Z kadrą związał się operator komórkowy T-Mobile.

T-Mobile będzie oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski co najmniej do końca 2022 roku. To oznacza, że operator sieci komórkowej uzyskał możliwość posługiwania się tytułem sponsorskim w odniesieniu do pierwszej reprezentacji, a także drużyny U-21, kadr młodzieżowych i kobiecych.

- Wszyscy marzymy o tym, aby piłka powróciła na nasze stadiony, by znów móc kibicować naszej reprezentacji. Chcemy tych emocji i liczymy, że jak najwcześniej powrócą. Szczególnie że mamy nowego gracza w drużynie narodowej, spółka T-Mobile Polska dołączyła do grona Oficjalnych Sponsorów reprezentacji Polski. Serdecznie raz jeszcze witamy na pokładzie i liczymy, że niedługo zobaczymy się na stadionach - powiedział Zbigniew Boniek w oficjalnym komunikacie.

Zobacz wideo Świerczewski: Każdy szuka dziury w kadrze Brzęczka

- Polski Związek Piłki Nożnej od lat dba o rozwój tej dyscypliny, szkolenie trenerów, sędziów, a przede wszystkim tysięcy młodych piłkarzy i piłkarek. Poprzez podpisanie umowy sponsorskiej chcemy wesprzeć ich w tych działaniach. W T-Mobile stale łączmy ludzi i dostarczamy im emocji, dlatego z przyjemnością zostaliśmy sponsorem drużyny narodowej. Nawet jeżeli obecnie nie możemy uczestniczyć w wielkich wydarzeniach sportowych, wciąż możemy doświadczać radości z futbolu. Dopóki piłka w grze, jesteśmy jedną drużyną, dlatego chcemy wspierać kadrę, zarówno w pięknych, jak i nie najłatwiejszych chwilach - powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

Co z reprezentacją Jerzego Brzęczka?

Awans do mistrzostw Europy sprawił, że Jerzy Brzęczek zapewnił sobie prowadzenie reprezentacji Polski do 31 lipca obecnego roku. Kolejne przedłużenie kontraktu miało zależeć od występu naszej drużyny na mistrzostwach Europy. Miało, jednak turniej został przełożony z powodu pandemii koronawirusa. - Myślę, że kwestię przedłużenia umowy dogadamy w dwie minuty i wtedy poinformujemy opinię publiczną - tak o przyszłości Jerzego Brzęczka wypowiedział się sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ