Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Brzęczek miał problemy zdrowotne. Przeszedł test na koronawirusa. Boniek też musiał

Zbigniew Boniek zdradził w poniedziałkowym programie Sekcja Piłkarska, że Jerzy Brzęczek miał problemy zdrowotne i przeszedł test na koronawirusa. Wynik był negatywny.

Prezes PZPN Zbigniew Boniek był gościem poniedziałkowego programu Sport.pl Sekcja Piłkarska. Szef piłkarskiego związku zdradził, że selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek musiał poddać się testowi na obecność koronawirusa. - Trener miał trochę problemów ze zdrowiem, miał obawy, bo był w Lombardii w najgorszym momencie. Zrobił testy i jest wszystko ok. Nie miał koronawirusa - powiedział Boniek w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem. Brzęczek przed zamknięciem granic w Europie był we Włoszech, gdzie śledził występy naszych reprezentantów.

Zobacz wideo Były reprezentant Polski: Każdy szuka dziury w kadrze Brzęczka

Brzęczek i Boniek musieli przejść test na koronawirusa

Boniek dodał, że także i on musiał poddać się testowi. - Na kongresie UEFA siedziałem przy stole z prezesami federacji szwajcarskiej i serbskiej, byliśmy nawet na kawie. Oni mieli koronawirusa, więc musiałem się przebadać - wyjaśnił. W jego przypadku wynik również był negatywny.

Nieznana jest przyszłość selekcjonera Jerzego Brzęczka. Miał ważny kontrakt do końca mistrzostw Europy, które miały rozpocząć się w czerwcu. Z powodu pandemii EURO przesunięto jednak na przyszły rok. Boniek zapewnił, że nie ma problemu z umową Brzęczka, który nadal ma być selekcjonerem naszej reprezentacji.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ