Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki stanął w obronie Jerzego Brzęczka. "Dlatego awansowaliśmy"

Kamil Grosicki nie wyobraża sobie, by Jerzy Brzęczek miał zostać zwolniony przed przyszłorocznymi mistrzostwami Europy. - My, piłkarze, stoimy murem za selekcjonerem - zapewnia Grosicki.

Początkowo Jerzy Brzęczek miał ważny kontrakt z reprezentacją Polski do lipca tego roku. O jego przedłużeniu miała zadecydować postawa biało-czerwonych podczas Euro 2020. Turniej został jednak przełożony na przyszły rok z powodu pandemii koronawirusa. W związku z tym prezes PZPN Zbigniew Boniek poinformował, że decyzję co do przyszłości Brzęczka podejmie po jesiennych spotkaniach Ligi Narodów. Polacy zmierzą się w nich z Holandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. 

Zobacz wideo Grosicki: Kiedyś cała Polska żyła meczem o awans. Teraz było inaczej

Kamil Grosicki broni Jerzego Brzęczka

- Nie wyobrażam sobie, byśmy mieli pojechać na EURO z innym trenerem. To z Jerzym Brzęczkiem osiągnęliśmy sukces, którym był awans. My, piłkarze, stoimy murem za selekcjonerem - powiedział Kamil Grosicki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Grosicki uważa, że podczas eliminacji do EURO najważniejsze były punkty, a nie zaprezentowany styl. Polacy przegrali tylko jedno spotkanie eliminacyjne i pewnie awansowali do turnieju. - Trener postawił na grupę zawodników, którzy go nie zawiedli, dlatego awansowaliśmy. Nie będę oceniał, w jakim stylu to zrobiliśmy. Wszyscy oczekujemy, że na takim turnieju wreszcie ugramy coś więcej niż dotychczas - dodał Grosicki.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (9)
Kamil Grosicki stanął w obronie Jerzego Brzęczka. "Dlatego awansowaliśmy"
Zaloguj się
 • miloz1

  Oceniono 1 raz 1

  Jakich my mamy graczy grających w dobrych klubach? Lewy i bramkarz. Tyle. A z pustego nawet Probierz z Klopem nie naleją.

 • rupo13

  Oceniono 3 razy 1

  Mamy niezłych piłkarzy grających w dobrych klubach. Dlaczego nie ma sukcesów? Polska Myśl Szkoleniowa - każdy trener/selekcjoner tkwi po uszy w układzie menedżersko/dziennikarskim.

 • Daniel Gorczyca

  0

  ZE STRONY FINANSÓW KOPACZU TURBO KONDYCHA TECHNIKA DO KITU CO TY UGRASZ NA EMERYTURĘ DZIADU

 • antykibol

  0

  Sukces?! Buachachacha, no tak teraz to można się wczołgać do tych mistrzostw ale dla kopacza grosickiego to SUKCES!

 • papi00777

  Oceniono 2 razy 0

  Grosik wie, że przy nowym selekcjonerze, nie będzie powoływany.

 • boromir195419

  Oceniono 2 razy 0

  Kamil bredzi . daużo klasowych graczy i ... mierny trener . Słsbiutka grupa i dużo beznadziejnych meczy, Brak stylu i taktyki bo trener dopiero się uczy trenerki . Powinien być asystentem prawdziwego trenera . Awansować powinni nawet bez trenera bo .... awansowało pół Europy . Mam tylko nadzieję że trener już czegoś się nauczył i już wie że nie wystawia się zawodników na pozycjach na których nigdy nie grali oraz że nie powołuje do kadry tych którzy grzeją ławki w swoich klubach nawet jeśli w przeszłości nieżle grali i jeśli są jego pupilkami . No i by zawodnicy rozumieli jego taktykę bo często się dziwili i nie '' kumali '' . .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX