Krychowiak zainwestował 5 mln w polski startup. Nikt wcześniej nie budował tak domów

Grzegorz Krychowiak zainwestował pięć milionów złotych w polski startup. SYSTEM 3E to największy budowlany startup na świecie, który bardzo upraszcza budowę domów.

5 milionów złotych - tyle Grzegorz Krychowiak zainwestował w SYSTEM 3E, czyli największy budowlany startup na świecie. Kształt i właściwości elementów systemu sprawiają, że budowa jest znacznie szybsza i prostsza. Elementy produkowane w Radomsku układa się jak klocki, bez konieczności stosowania zaprawy, kleju, wody i docieplenia.

Zobacz wideo Krychowiak vs tradycyjna polska kuchnia:

Krychowiak objął akcje spółki i będzie ją wspierał doświadczeniem biznesowym oraz wizerunkiem, biorąc udział w różnych kampaniach. - Wyjątkowy na skalę światową polski i ekologiczny produkt budowlany SYSTEM 3E wraz z usługą DOM 3E wypełnia niszę rynkową, w której brakuje firm budujących domy w formule "od a do z", tzw. one-stop-shop, jak ma to miejsce np. w Niemczech - powiedział Krychowiak, cytowany przez portal Mamstartup.pl.

- Polskie społeczeństwo bogaci się, a tymczasem na rynku budowania domów brakuje takiej oferty – z budową łatwą, szybką, jak z klocków. I to wszystko ekologiczne, i polskie. Kibicuję wszystkim polskim firmom, które burzą status quo i zmieniają na plus otaczającą nas rzeczywistość. Nasz kraj potrzebuje więcej tak świetnych, udanie wdrożonych wynalazków jak SYSTEM 3E - dodał.

 

- W Polsce obecnie buduje się około 80 tysięcy domów rocznie. Ten system bardzo ułatwia sprawę. Ściana powstaje w jeden dzień. Celem firmy jest zagraniczna ekspansja - powiedział zawodnik w "Kanale Sportowym".

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: