Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Maciej Rybus może zmienić klub! "To zespół ze Stambułu"

- Mogę powiedzieć, że to jest Turcja, to zespół ze Stambułu. Rozwój pandemii pokrzyżował mi jednak plany - w programie "Misja Futbol" pokazywanym przez Kanał Sportowy powedział Mariusz Piekarski, menedżer Macieja Rybusa. Zdradził on w ten sposób, gdzie może przejść jego podopieczny. W związku z pandemią koronawirusa negocjacje zostały wstrzymane, szansa na przenosiny do Turcji wciąż jednak istnieje.

21 spotkań w we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie rozegrał Maciej Rybus. Jeśli pandemia koronawirusa nie pozwoli wznowić rozgrywek ligi rosyjskiej w niedługim czasie, mogą być to ostatnie występy reprezentanta Polski w barwach Lokomotiwu Moskwa. Kontrakt polskiego obrońcy wygasa bowiem w czerwcu bieżącego roku, a jego menedżer już szuka mu nowego pracodawcy.

Zobacz wideo Gikiewicz o sytuacji w Jordanii: Stan wojenny, a ludzie wychodzą na balkony i rzucają kwiaty

Maciej Rybus może zmienić klub! "To zespół ze Stambułu"

Menedżer Rybusa nowego klubu dla swojego klienta szukał od dawna. I taki klub znalazł, co przyznał w programie "Misja Futbol" emitowanym przez Kanał Sportowy. - Byłem na spotkaniu w jednym bardzo dobrym klubie europejskim. Byliśmy już wstępnie dogadani, ale temat trafił do zamrażarki. Wiadomo, że sytuacja nie wygląda za dobrze - przyznał Mariusz Piekarski.

Agent 30-letniego piłkarza nie zdradził dokładnie, o jaki klub chodzi, ale podał kilka podpowiedzi. - Mogę powiedzieć, że to jest Turcja, to zespół ze Stambułu. Rozwój pandemii pokrzyżował mi jednak plany.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ