Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

PZPN pokazał, jak Jerzy Brzęczek motywuje piłkarzy. Przekleństwa, nerwy [WIDEO]

- Jak jechaliśmy do Włoch, to wszyscy pier*****i, że nas ku**a zeżrą - to jedno ze zdań, jakie Jerzy Brzęczek przekazał piłkarzom podczas odprawy taktycznej po meczu Ligi Narodów z Włochami (1:1). W sobotę PZPN wyemitował pierwszy odcinek serialu Niekochani, ukazującego kulisy życia kadry. O ile produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, o tyle wypowiedzi selekcjonera Biało-czerwonych zostały mocno skrytykowane.

"Odprawy taktyczne. Szatnia przed, w trakcie i tuż po meczu. Wiele wyjątkowych scen od totalnych kulis, których pierwszoplanowymi postaciami pozostają selekcjoner Jerzy Brzęczek, kapitan Robert Lewandowski oraz inni członkowie naszej drużyny" - tak brzmi część opisu pierwszego odcinka serialu "Niekochani", w którym PZPN ukazuje kulisy życia i pracy reprezentacji Polski.

Zobacz wideo

PZPN pokazał, jak Jerzy Brzęczek motywuje piłkarzy. Bluzgi, nerwy [WIDEO]

Pierwszy odcinek produkcji, wyemitowany w sobotę, skupia się na pierwszych tygodniach pracy Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera kadry. O ile materiał został przyjęty przez widzów bardzo pozytywnie, o tyle tego samego nie można powiedzieć o wypowiedziach Brzęczka. Te zostały niezwykle skrytykowane. Szczególnie jedna z nich. Ta, której selekcjoner udzielił podczas odprawy taktycznej po meczu Ligi Narodów z Włochami (1:1). - Jak jechaliśmy do Włoch, to wszyscy pier*****i, że nas ku**a zeżrą - mówił wówczas Brzęczek.

 

Wulgaryzmów podczas swojej przemowy selekcjoner użył w trakcie rewanżowego starcia z Włochami (0:1). Po pierwszych 45 minutach powiedział wówczas: Panowie, ochłonąć, 45 minut było ch***, ale mamy 0:0, to musimy wykorzystać.

Jakub Błaszczykowski zachwycił widzów

Brzęczka kibice po pierwszym odcinku serialu krytykują, ale innych chwalą. Najbardziej Jakuba Błaszczykowskiego, którego mowa motywacyjna po zremisowanym 1:1 meczu towarzyskim z Irlandią jest hitem internetu. W trudnym momencie jeden z najbardziej doświadczonych zawodników kadry powiedział: "Dla wszystkich na pewno jest to ciężki moment. Ale dlaczego mamy ten zaszczyt grać z Orzełkiem na piersi? Bo nikt z nas się nie poddał. Jak byliśmy młodzi, mieliśmy po 15-16 lat, przezwyciężyliśmy te słabsze momenty. Ten też przezwyciężymy [...] Mamy gości, którzy mogą grać na mega wysokim poziomie i to będą robić. Pozostaje tylko kwestia tego, żeby wierzyć. Tego nam nie może zabraknąć. Mogą nas walić, ale my musimy dalej wierzyć. Mogą na nas gwizdać, ale my musimy dalej wierzyć. Uwierzcie mi, że wyjdziemy z tego obronną ręką".

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (19)
PZPN pokazał, jak Jerzy Brzęczek motywuje piłkarzy. Przekleństwa, nerwy [WIDEO]
Zaloguj się
 • adonis79

  Oceniono 5 razy 5

  Myślicie że inni trenerzy zachowują się inaczej ??? To jest norma ,tak się wypowiadał się Nawałka i inni przed nim z Wójcikiem na czele.Trenerzy i sportowcy to nie świętoszki i nie intelektualiści. Bylibyście zszokowani gdybyście znali tajemnice szatni wielu klubów i reprezentacji. Tych największych też.

 • pemu

  Oceniono 5 razy 3

  Wujek Jurek myśli, że jest Guardiolą!!

 • Tomasz Olech

  Oceniono 4 razy 2

  Nie jeatem zwolennikiem Brzeczka.. Ale to że motywuje w taki sposób to jest normalne.. każdy chyba kto kiedyś grał nawet amatorsko słyszał takie słowa w szatni..

 • olal.bana.gw

  Oceniono 1 raz 1

  uj wujek musi odejsc
  chcemy trenera

 • jacky

  Oceniono 1 raz 1

  Nauki pobierał u mistrza Wójcika. Ten to był dopiero motywator.

 • i sculpture j Dikropka

  Oceniono 3 razy 1

  Jak motywuje, tak jak do tych ludzi dotrzeć. Najczęściej zgodnie z ich poziomem intelektualnym.

 • rupo13

  Oceniono 7 razy 1

  Rudy wmówił Brzęczkowi, że się nadaje. PiSowska metody w piłkarskiej rzeczywistości.

 • lubiejakgram

  0

  Jak ktoś kiedykolwiek grał w jakimś klubie, to rozumie przekleństwa, bo to jest całkowicie normalne. Tylko ci, co gó... widzieli będą tutaj się mądrować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX