Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krychowiak drugim najlepszym piłkarzem w Rosji! Dominacja razem z Dziubą

Grzegorz Krychowiak został wybrany drugim najlepszym piłkarzem obecnego sezonu ligi rosyjskiej. Głosowanie przeprowadzili dziennikarze portalu "Sport-express", a wzięli w nim udział trenerzy niemal wszystkich drużyn ligi.

Dziennikarze rosyjskiego "Sport-Express" postanowili przeprowadzić ankietę na najlepszego piłkarza obecnego sezonu ligi. Głos oddano w niej 15 trenerom ligowych drużyn oraz dyrektorowi generalnemu Zenitu Sankt Petersburg. Za pierwsze miejsce przyznawano trzy punkty, za drugie dwa, a za trzecie jeden.

Zobacz wideo Grzegorz Krychowiak w

Krychowiak drugim najlepszym piłkarzem w Rosji

Wśród głosujących pierwsze miejsce zajął napastnik Zenitu i reprezentacji Rosji, Artiom Dziuba. Zdobył on łącznie 25 punktów i o jedno "oczko" wyprzedził naszego pomocnika oraz zawodnika Lokomotiwu Moskwa, Grzegorza Krychowiaka. Obaj piłkarze zdominowali głosowanie. Trzeci w ankiecie Roman Eremenko z FK Rostów otrzymał jedynie 8 punktów.

Krychowiak przez czterech trenerów został wskazany jako najlepszy piłkarz ligi rosyjskiej. Głosowali tak: Wadim Jewsiejew (FK Ufa), Walerij Karpin (FK Rostów), Kirił Nowikow (Dinamo Moskwa) oraz Igor Czeriewczenko (Arsienał Tuła).

Liga rosyjska, jak większość lig w Europie, jest obecnie zawieszona. Po 22 kolejkach w tabeli prowadzi Zenit Sankt Petersburg, który ma dziewięć punktów przewagi nad Lokomotiwem Moskwa, w któym oprócz Krychowiaka występuje też Maciej Rybus.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (11)
Krychowiak drugim najlepszym piłkarzem w Rosji! Dominacja razem z Dziubą
Zaloguj się
 • 1111pln

  Oceniono 2 razy 2

  A w zastodolnokiblowej katzapii bez zmian... wybory wygrywa ten, co ma wygrać.

 • orzerz

  Oceniono 1 raz 1

  Krycha świetnie czuje się na w lidze rosyjskiej i przyjemnie patrzy się na
  jego grę. Festiwal popularności nie jest tu najważniejszy i to, że w danym kraju
  wygrywa ziomal nikogo nie dziwi, bo takich przykładów jest sporo na wszystkich
  boiskach świata.

 • eurotram

  Oceniono 3 razy 1

  "Głos oddano w niej 15 trenerom ligowych drużyn oraz dyrektorowi generalnemu Zenitu Sankt Petersburg"

  Przepraszam bardzo,a po co do tego grona dokooptowano dyrektora generalnego Zenita? Bo ktoś się bał,że Dziuba (z forowanego przez Wołodię Zenita) nie wygra? I zresztą gdyby nie ten chwyt, to by nie wygrał: Miedwiediew (dyrektor Zenita) na pierwszym miejscu dał oczywiście (zgodnie z przewidywaniami) Dziubę,a Krychowiaka... w ogóle nie ujął w pierwszej trójce.
  Co ciekawe,Krychowiakowi zabrakło jednego punktu także dlatego,że... sam Siomin nie umieścił Grześka na pierwszym miejscu (dał je Guilherme). Ale mimo braku pełnego wsparcia dla Grzeka od własnego trenera Dziubie było potrzebne aż dopuszczenie do głosowania jego dyrektora generalnego; czyżby Siemak nie za bardzo za Dziubą przepadał? ;)

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 5 razy -3

  "CDC oszacowało, że 151 700-575 400 osób na całym świecie zmarło na skutek zakażenia wirusem (H1N1) pdm09 w pierwszym roku cyrkulacji wirusa.
  Szacuje się, że na całym świecie 80 procent zgonów związanych z wirusem (H1N1) pdm09 miało miejsce u osób w wieku poniżej 65 lat. Różniło się to znacznie od typowych sezonowych epidemii grypy, podczas których szacuje się, że około 70 do 90 procent zgonów ma miejsce u osób w wieku 65 lat i starszych."

 • Jerzy

  Oceniono 7 razy -3

  Ile dał na walkę z wirusem? Nic? To po co o nim pisać jak się do niczego nie przydał.

 • cxubmsqq1

  Oceniono 4 razy -4

  'Drugim najlepszym'? To kto jest pierwszym najlepszym? A ilu startowalo? Dwoch?

 • pedro.666

  Oceniono 9 razy -5

  Niebywałe! Tam jeszcze bawią się w to dziwne kopanie pęcherza za pieniądze?

 • roki4

  Oceniono 5 razy -5

  to drugim czy najlepszym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX