Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Jest decyzja ws. meczów reprezentacji Polski! Kibicom zostaje tylko telewizja

Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Sawicki poinformował, że dwa najbliższe mecze towarzyskie reprezentacji Polski odbędą się bez udziału publiczności.

Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce! - Podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych, których szczegółowa definicja znajduje się w ustawie - powiedział na specjalnej konferencji prasowej.

Zobacz wideo

Oznacza to, że wszystkie imprezy w Polsce powyżej 999 osób odbędą się bez udziału kibiców. Minister Spraw Wewnętrznych Mariusz Kamiński poinformował jednak, że jeśli imprezy mają się odbywać bez publiczności, to wojewodowie "mają być elastyczni" w tej kwestii. Co oznacza, że wydarzenia powinni się jednak odbywać.

Ma to także wpływ na najbliższe dwa mecze reprezentacji Polski, które odbędą się bez udziału publiczności. - Mecze Polski z Finlandią we Wrocławiu i Polska Ukraina w Chorzowie odbędą się bez udziału publiczności i będą transmitowane w telewizji (TVP1) - napisał Sawicki na Twitterze.

Polacy zmierzą się 27 marca z Finlandią, 31 marca z Ukrainą. W czerwcu mamy zaś zagrać z Rosją, a drugim czerwcowym przeciwnikiem okazała się Islandia, z którą zespół Jerzego Brzęczka zagra 9 czerwca

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ