Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Przetarg rozstrzygnięty! Nowa firma położy murawę na Stadionie Narodowym

Firma G&Syn Boiska wygrała przetarg i położy murawę na dwóch tegorocznych meczach na PGE Narodowym w Warszawie. Oferta firmy spod Torunia była najkorzystniejsza cenowo - informuje portal WP Sportowe Fakty.

Poprzednim dostarczycielem murawy na PGE Narodowym była firma Trawnik Producent. Teraz zastąpi ją G&Syn Boiska spod Torunia, która wygrała przetarg i złożyła najkorzystniejszą cenowo ofertę - informuje portal WP Sportowe Fakty. W najbliższym czasie na Narodowym odbędą się dwa mecze: finał Pucharu Polski (2 maja) i towarzyski mecz reprezentacji Polski z Rosją (2 czerwca).

Zobacz wideo Zbigniew Boniek o fatalnej murawie na Narodowym:
Jesteśmy najstarszą firmą na rynku, mamy na koncie setki instalacji. Kładliśmy murawę w Gniewinie, gdzie na EURO 2012 przebywała reprezentacja Hiszpanii. Mistrzowie Europy byli bardzo zadowoleni z jakości trawy. Mamy też na koncie wiele innych instalacji, m. in. na stadionie Arki Gdynia

- przyznał Jan Gawlik, właściciel firmy.

Przypomnijmy, że był to drugi przetarg na murawę na PGE Narodowym. Pierwszy został unieważniony, bo wykonawcy alarmowali, że za pieniądze oferowane przez stadion, nie da się położyć dobrej jakości murawy.

Firma G&Syn Boiska zaoferowała, że położy murawę na Narodowym za 1 618 920 złotych - poinformował Marek Wawrzynowski, dziennikarz WP.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (7)
Przetarg rozstrzygnięty! Nowa firma położy murawę na Stadionie Narodowym
Zaloguj się
 • stach_79

  Oceniono 2 razy 2

  I tym sposobem za 2-3 lata murawa będzie wyglądać dennie, ważne że najtaniej!

 • greklith

  Oceniono 2 razy 2

  Czy oni kładli trawę na jakimś stadionie zadaszonym? Oprócz tego Arki to w CV mają same małe MOSiRy, Międzyrzecze i Wąbrzeźne...

  Miało być inaczej, a czuję że skończy się jak zwykle.

 • muppetshow1982

  0

  o nie, Krzysiu S. będzie bardzo niezadowolony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX