Selekcjoner Włochów ocenił reprezentację Polski. "Lubię z nią grać"

- Lubię grać z Polską, macie bardzo dobrych piłkarzy - w rozmowie z TVP Sport powiedział Roberto Mancini. Selekcjoner reprezentacji Włoch ocenił w ten sposób losowanie drugiej edycji Ligi Narodów.

Reprezentacja Polski we wtorek poznała rywali, z którymi zmierzy się w drugim sezonie Ligi Narodów. Jednym z nich jest reprezentacja Włoch, aktualnie prowadzona przez Roberto Manciniego.

Zobacz wideo

Selekcjoner Włochów ocenił reprezentację Polski. "Lubię z nią grać"

- Zagrać z Polską zawsze jest miło. Gracie na świetnych stadionach, macie technicznych piłkarzy - w rozmowie z TVP Sport powiedział Roberto Mancini. 

Poza Włochami i Polską, w grupie 1 Dywizji A Ligi Narodów znajdą się jeszcze Holandia i Bośnia i Hercegowiana. - Możliwe, że razem z Holendrami jesteśmy faworytami, ale musimy poczekać. Trzeba najpierw zagrać mecze. Polacy mają dobrych piłkarzy, oglądam ich w każdy weekend - dodał selekcjoner reprezentacji Włoch.

Polacy z Włochami w Lidze Narodów już grali. W pierwszej edycji rozgrywek Biało-czerwoni na własnym boisku przegrali 0:1, a w meczu wyjazdowym zaliczyli remis (1:1). Drugi sezon Ligi Narodów rozpocznie się we wrześniu (3-5 i 6-8). Jej mecze będą odbywać się także w październiku (8-10 i 11-13) i listopadzie (12-14 i 15-17).

Więcej o: