Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Selekcjoner Włochów ocenił reprezentację Polski. "Lubię z nią grać"

- Lubię grać z Polską, macie bardzo dobrych piłkarzy - w rozmowie z TVP Sport powiedział Roberto Mancini. Selekcjoner reprezentacji Włoch ocenił w ten sposób losowanie drugiej edycji Ligi Narodów.

Reprezentacja Polski we wtorek poznała rywali, z którymi zmierzy się w drugim sezonie Ligi Narodów. Jednym z nich jest reprezentacja Włoch, aktualnie prowadzona przez Roberto Manciniego.

Zobacz wideo

Selekcjoner Włochów ocenił reprezentację Polski. "Lubię z nią grać"

- Zagrać z Polską zawsze jest miło. Gracie na świetnych stadionach, macie technicznych piłkarzy - w rozmowie z TVP Sport powiedział Roberto Mancini. 

Poza Włochami i Polską, w grupie 1 Dywizji A Ligi Narodów znajdą się jeszcze Holandia i Bośnia i Hercegowiana. - Możliwe, że razem z Holendrami jesteśmy faworytami, ale musimy poczekać. Trzeba najpierw zagrać mecze. Polacy mają dobrych piłkarzy, oglądam ich w każdy weekend - dodał selekcjoner reprezentacji Włoch.

Polacy z Włochami w Lidze Narodów już grali. W pierwszej edycji rozgrywek Biało-czerwoni na własnym boisku przegrali 0:1, a w meczu wyjazdowym zaliczyli remis (1:1). Drugi sezon Ligi Narodów rozpocznie się we wrześniu (3-5 i 6-8). Jej mecze będą odbywać się także w październiku (8-10 i 11-13) i listopadzie (12-14 i 15-17).

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (3)
Selekcjoner Włochów ocenił reprezentację Polski. "Lubię z nią grać"
Zaloguj się
 • kolega.zenka

  Oceniono 2 razy 2

  Ja też lubię grać ze słabszym.

 • boromir195419

  Oceniono 1 raz 1

  Niezłe losowanie bo mecze pokażą co jest warty nasz trener ... . Tu granie schematami się nie opŁaci ... ani wystawianie zawodników na pozycjach na których nie grali . Gra z takimi zespołami zaprocentuje bo gra z miernotami / jak ostatnio /nie służy budowaniu zespołu . Właśnie z kryzysu wyszli Holendrzy i WŁOSI , Do czołówki wkrótce dołączy Norwegia która ma wspaniałego trenera . Teraz nasza kolej . Pytanie tylko czy przez te dwa lata Brzęczek ''dorósł '' już do tej funkcji ? . Ostatnie męczarnie ze słabeuszami takimi jak Austria i Słowenia pozostawiają te pytanie otwarte .

 • nienoto

  Oceniono 1 raz -1

  Liga narodów to jakaś głupota. Po co dodawanie nowych rozgrywek? Długoterminowo to tylko zaszkodzi piłce...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX