Selekcjoner Holendrów ocenił polską kadrę. "Nie marzyłem o jej wylosowaniu"

- Polska to silny zespół, mający świetnych piłkarzy i znakomitego strzelca, Roberta Lewandowskiego. Nie marzyłem o jej wylosowaniu - w rozmowie z TVP Sport powiedział Ronald Koeman. Selekcjoner reprezentacji Holandii skomentował w ten sposób wylosowanie polskiej kadry w Lidze Narodów.

Reprezentacja Polski we wtorek poznała rywali, z którymi zmierzy się w drugim sezonie Ligi Narodów. Jednym z nich jest reprezentacja Holandii, aktualnie prowadzona przez Ronalda Koemana.

Zobacz wideo To będą pewniacy na Euro w kadrze Brzęczka? Rybus i Błaszczykowski niepewni wyjazdu

Selekcjoner Holendrów ocenił polską kadrę. "Nie marzyłem o jej wylosowaniu"

- Polska to silny zespół, mający świetnych piłkarzy i znakomitego strzelca, Roberta Lewandowskiego. Nie marzyłem o jej wylosowaniu - w rozmowie z TVP Sport powiedział Koeman. Selekcjoner Holendrów przyznał jednak, że cieszy się na możliwość gry z Polską. - Dobrze będzie spotkać się po kilkuletniej przerwie. Możliwość gry z nowym przeciwnikiem cieszy. W moich czasach graliśmy z Polską, ale było to dawno [kwalifikacje MŚ 1994 - red.]. 

Poza Holandią i Polską, w grupie 1 Dywizji A Ligi Narodów znajdą się jeszcze Włochy i Bośnia i Hercegowiana. - Dobrze wypadliśmy w pierwszej edycji rozgrywek, ale nie będziemy faworytem grupy. W piłce każdy ciężko pracuje, by wygrywać - zakończył Koeman.

Więcej o: