Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski zostanie twarzą kampanii UEFA! Razem z nim inne gwiazdy

Roberta Lewandowskiego czeka wielkie wyróżnienie. Zostanie twarzą nowej kampanii UEFA. Jak dowiedział się Sport.pl, obok niego pojawią się Virgil Van Dijk, Luka Modricia i Gareth Bale!

Fragment pochodzi z rubryki Włodarczyk. Za kulisami. W każdy piątek, z pierwszej ręki: newsy, przecieki, ciekawostki ze świata futbolu. Sprawdź, co dzieje się w reprezentacji i twoim klubie. Tutaj całość.

Zobacz wideo

Lewandowski twarzą kampanii UEFA. Obok Van Dijka, Modricia i Bale'a!

Kapitan reprezentacji Polski doznał kontuzji lewego kolana i na 99 procent nie pojawi się na marcowym zgrupowaniu kadry, podczas którego zagramy z Finlandią (27 marca we Wrocławiu) i Ukrainą (31 marca w Chorzowie). To komplikuje plany Jerzego Brzęczka, ale tez sponsorów kadry, którzy w tym czasie chcieli wykorzystać kilku czołowych zawodników do nakręcenia swoich spotów reklamowych. Swoje plany będzie musiała zmodyfikować także UEFA. Jak ustaliłem, snajper dostąpił nie lada wyróżnienia. Będzie jedną z głównych twarzy kampanii "Equal Game". To jedna z najnowszych inicjatyw europejskiej centrali promująca szacunek, równość i jedność w futbolu. "Każdy powinien cieszyć się grą w piłkę. Nie ważne kim jest, skąd pochodzi lub jakie ma umiejętności" – głosi hasło akcji. Lewandowski wystąpi w materiale wideo wspólnie z Virgilem Van Dijkiem, Luką Modriciem i Garethem Bale'm.

Do tej pory w kampanii wzięły udział takie gwiazdy jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Paul Pogba czy najlepsza piłkarka świata – Ada Hegerberg. Kolejne duże wyróżnienie polskiego snajpera nie może zaskakiwać skoro od lat siedzi przy jednym stole z najlepszymi zawodnikami świata.

Firma produkcyjna współpracująca z UEFA planowała przyjechać do Warszawy i zbudować specjalne boisko, na którym "Lewy" miał nakręcić swoją część spotu promocyjnego. Film ma być wykorzystywany m.in. podczas EURO 2020. Jeśli nie uda się zrealizować zdjęć z Lewandowskim w marcu, raczej nic straconego. Usłyszałem, że Van Dijk swoją część klipu nagrywa dopiero na przełomie maja i czerwca.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ