Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legenda włoskiej piłki selekcjonerem reprezentacji Polski? Boniek miał taki pomysł

Gennaro Gattuso selekcjonerem reprezentacji Polski? Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Zbigniew Boniek na antenie włoskiego Radia Kiss Kiss przyznał, że miał taki pomysł po zwolnieniu Adama Nawałki.

Zbigniew Boniek po zwolnieniu Adama Nawałki wymyślił na selekcjonera Jerzego Brzęczka. Okazuje się jednak, co zdradził sam prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, że w kręgu kandydatów był wtedy Gennaro Gattuso, obecnie szkoleniowiec SSC Napoli. - Był czas, gdy myślałem, by mianować go selekcjonerem reprezentacji Polski. Wtedy jednak był już zajęty. Taki pomysł jednak wpadł mi do głowy - przyznał Boniek na antenie włoskiego Radia Kiss Kiss.

Zbigniew Boniek tłumaczy fatalną murawę na Narodowym. "To strata czasu"

Zobacz wideo

Gattuso w 2018 roku prowadził AC Milan. Boniek przyznał, że spotkał się z nim zaledwie kilka razy i nie miało to nic wspólnego z zatrudnieniem go na selekcjonera. - Znałem go jako zawodnika, kibicowałem mu. Widzieliśmy się ze dwa, trzy razy w życiu, ale zawsze tylko na "dzień dobry", "do widzenia" - powiedział Boniek, który na antenie radia potwierdził również, że rozważał innego kandydata z Włoch na selekcjonera - Gianniego De Biasiego.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ