Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyciekł wzór koszulki reprezentacji Polski na Euro 2020? PZPN komentuje

Portal footyheadlines.com, który słynnie ze sprawdzonych informacji dotyczących koszulek piłkarskich opublikował zaskakujące przecieki. Ich zdaniem podstawowa koszulka reprezentacji Polski na Euro 2020 ma mieć czerwony kolor. Według informacji Sport.pl nie jest to jednak prawda. - Polska zawsze domowe stroje miała biało-czerwone - mówi Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji Polski.

- Polska zawsze domowe stroje miała biało-czerwone, więc jeśli ktoś pisze inaczej, to pokazuje, że jest kompletnie niewiarygodny - twierdzi rzecznik prasowy reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

Informacje opublikowane przez footyheadlines.com budzą sensację, bo do tej pory domowe stroje reprezentacji Polski składały się z białych koszulek, czerwonych spodenek i białych getrów. Stroje wyjazdowe były na ogół całe czerwone, a trzeci komplet z reguły był cały biały. 

Portal twierdził również, że nie jest wykluczone, że koszulka wyjazdowa będzie dokładnie taka sama jak strój podstawowy, tylko że z odwróconymi kolorami (biała koszulka z czerwonymi wstawkami). Sam krój stroju pochodzi zaś z szablonu przygotowanego na 2021 rok i według naszych informacji jest szansa, że właśnie taki będą miały nasze stroje. 

PZPN zwraca uwagę na historyczność białych koszulek jako domowych, ale pamiętajmy, że  ostatnie informacje portalu footyheadlines.com dotyczące koszulek reprezentacji Polski na stulecie PZPN sprawdziły się w stu procentach. Może się więc okazać, że pomylono po prostu stroje wyjazdowe z domowymi. 

Oficjalna koszulka reprezentacji ma zostać wydana w marcu i wtedy również trafi do oficjalnej sprzedaży.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (18)
Wyciekł wzór koszulki reprezentacji Polski na Euro 2020? PZPN komentuje
Zaloguj się
 • ttwo

  Oceniono 7 razy 5

  Umierałem z ciekawości ale w końcu się doczekałem. Tak teraz jeszcze tylko podajcie jakiego kremu będą nasi używać do twarzy, a najważniejsze jakiego żelu do włosów!!! Piłkarska Polska czeka!

 • Marcin Po

  Oceniono 3 razy 3

  Może się nie znam ale away kit to chyba wyjazdowe a nie domowe. I wil polish maj English.

 • dawacsiano

  Oceniono 4 razy 2

  Szybciej bym się spodziewał że wyciekną hasła do rosyjskich rakiet z głowicami nuklearnymi

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 1 raz 1

  Polska zawsze domowe stroje miała biało-czerwone.

  Kompletna bzdura!!!

  Wystarczy zobaczyć mecze z eliminacji, wielokrotnie graliśmy NA BIAŁO!

 • briho

  0

  Zwykła pomyłka FH, do czego się zresztą już przyznali i zaktualizowali info. To będzie koszulka wyjazdowa. Domowa pewnie ten sam wzór, tylko odwrócone kolory. Koszulka ładna, można powiedzieć klasyczna.

 • camtra

  0

  Dla mnie mogą grać w żółtych z różowymi wstawkami byleby grali jak zespół i gryźli trawę! ...Złej tancerce nawet spódnica przeszkadza...

 • angus1000

  Oceniono 2 razy 0

  To już wiemy w jakich koszulkach nasi wspaniali chłopcy dostaną wp. od Hiszpanów i Szwedów po czym na Okęciu będzie ich witać niezawodna grupa fanów!

 • piter1978

  Oceniono 2 razy 0

  Niech w czarnych grają...byle ładnie ambitnie i skutecznie...

 • zbieg-z-ciemnogrodu

  Oceniono 1 raz -1

  pilkarze sie stroja jak pawie i nic nie moga wygrac, a siatkarze wygrywaja mistrzostwa swiata w koszulkach jak za komuny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX