Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Damian Szymański zmienia klub. Walczy o wyjazd na Euro 2020

Wiele wskazuje na to, że Damian Szymański zostanie wypożyczony do AEK-u Ateny - twierdzi Piotr Koźmiński z "Super Expressu". Piłkarz jest już w Grecji, gdzie trwają ostatnie rozmowy. Oznacza to, że pomocnik nie trafi do Legii Warszawa, która również myślała o tym transferze.
Zobacz wideo

Damian Szymański to obecnie zawodnik Achmata Groz, ale w ostatnim czasie nie był w stanie przebić się do pierwszego składu swojej drużyny. W tym sezonie zagrał zaledwie cztery spotkania i wkrótce klub. Jeszcze niedawno pojawiały się plotki łączące go z Legią Warszawa, ale zawodnik trafi w inny rejon Europy.

Piotr Koźmiński z "Super Expressu" donosi, że piłkarz jest już w Grecji, gdzie dopinane są ostatnie szczegóły wypożyczenia, a wkrótce powinny też odbyć się testy medyczne. - Damian Szymański będzie wypożyczony z Tereka do AEK Ateny. Dostałem w ciągu kilku minut tyle telefonów z Grecji, że to chyba musi być prawda - napisał na Twitterze Koźmiński.

Przez Grecję do kadry na Euro 2020?

Damian Szymański jest w kręgu zainteresowań Jerzego Brzęczka w kontekście gry na Euro 2020. Najpierw musi jednak regularnie grać w piłkę. Wydaje się jednak, że poważna kontuzja, której nabawił się Krystian Bielik może ułatwić mu drogę na Euro. Przypomnijmy, że w 2018 roku zawodnik zagrał cztery mecze w reprezentacji.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (3)
Damian Szymański zmienia klub. Walczy o wyjazd na Euro 2020
Zaloguj się
 • aoisdoaksdnasokdnasoidnasoidna

  Oceniono 2 razy 2

  Kto to pisał  "w tym sezonie zagrał zaledwie cztery spotkania i wkrótce klub. ". Orangutan by dał lepiej radę niż ludzie z podstawówki.

 • w.sumie.to.ja

  0

  Walczy o EURO?
  OK,dobry pismak powinien był napisać, ile tych EURO chce wywalczyć?

 • sir.fred

  0

  Niech sobie ten krzyż jeszcze na czole wytatuuje, powinno pomóc...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX