Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak ma sposób na pokonanie Hiszpanii na Euro 2020. "Nie wygramy grając w piłkę"

Grzegorz Krychowiak uważa, że reprezentacja Polski jest w stanie nawiązać walkę z Hiszpanami podczas EURO 2020. Pomocnik Lokomotiwu Moska sądzi, że zespół Jerzego Brzęczka może przykryć braki techniczne w porównaniu do swoich rywali.

Choć losowanie EURO 2020 już było, Polacy nadal nie wiedzą z kim rozegrają swój pierwszy mecz w fazie grupowej. Wszystko zależy, która z drużyn - Irlandia, Irlandia Północna, Słowacja, Bośnia i Hercegowina - wygra w barażach. Z tą drużyną zespół Jerzego Brzęczka zmierzy się 15 czerwca o godz. 18:00 w Dublinie.

"W meczu z Hiszpanią możemy pokusić się o niespodziankę":

Grzegorz Krychowiak jest zdania, że pierwszy mecz jest kluczowy dla losów turnieju. - Nie wybiegałbym w przyszłość dalej niż pierwszy mecz. Na tym się skupmy. Wiem to z doświadczenia. Sprawa jest kluczowa - powiedział pomocnik Lokomotiwu Moskwa w rozmowie z tygodnikiem "Piłka Nożna".

Reprezentant Polski zdradza także, w jaki sposób zespół Jerzego Brzęczka może być w stanie zatrzymać Hiszpanów, z którymi zagra drugi mecz grupowy. - Pod względem agresywności, biegania, walki musimy ich przewyższyć o dwie głowy. Jasne, są lepiej wyszkoleni pod względem technicznym, można to jednak przykryć. Już kilka takich meczów w kadrze zagraliśmy. Nie pokonamy Hiszpanów grając w piłkę. Oni muszą odczuć, że mecz z Polską nie będzie łatwy, że nie będą mogli grać swojego futbolu - podkreślił Krychowiak.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (29)
Grzegorz Krychowiak ma sposób na pokonanie Hiszpanii na Euro 2020. "Nie wygramy grając w piłkę"
Zaloguj się
 • ptakoryb

  Oceniono 2 razy 2

  Niedawno w Lidze mistrzów Legia grała z Borussią Dortmund. wyliczono, że piłkarze Borussii przebiegli łącznie 10 kilometrów więcej. Opowieści o tym, że nasi mogą coś nadrobić więcej walcząc, biegając, pracując sprawdzają się w przypadku Widzewa z lat osiemdziesiątych. Wystarczy obejrzeć dowolny mecz na najwyższym poziomie: najlepsze drużyny cały czas jeżdżą na tyłkach.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 4 razy 2

  Grzesiek pokona ich nagim mieczem, pod prysznicem-potem pojda na zakupy

 • matitalolo

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wygramy , grając w piłkę. Ale , na bank wygracie z nimi , grając w piccipolo, na małe bramki.

 • matitalolo

  Oceniono 1 raz 1

  Balonik już jest dymany. Za wcześnie . Do czerwca ujdzie powietrze i będzie polski flak.
  Na turnieju tradycyjnie - trzy mecze i na wakacje.

 • blackhawkrush

  Oceniono 3 razy 1

  Myslalem ze powie aby zastosowac czerwone plachty.

 • xzyzzy

  Oceniono 1 raz 1

  grając w szchy też się nie da, bo pewnie żaden z kolesi nie potrafi.

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 3 razy 1

  Sama idea jak najbardziej słuszna. Po obejrzeniu eliminacyjnych wyczynów naszych orłów, nie bardzo wiem, kto niby miałby tę złotą myśl zrealizować. :-(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX