Reprezentant Polski na wylocie! Klub chce się pozbyć pięciu obcokrajowców

Dynamo Kijów rozczarowuje w tym sezonie. Tomasz Kędziora również, a dziennikarz Igor Tsyganik twierdzi, że reprezentant Polski jest jednym z pięciu obcokrajowców, którzy są na wylocie z ukraińskiego klubu.

To nie jest dobra wiadomość dla selekcjonera Jerzego Brzęczka, który odważnie stawia na Kędziorę w meczach reprezentacji Polski. Ten w niej nie zawodzi, ale ma problemy w klubie. Dziennikarz Igor Tsyganik poinformował w programie "Gypsy Live" na YouTube, że reprezentant Polski jest jednym z pięciu obcokrajowców, którzy są na wylocie z ukraińskiego klubu. Poza Kędziorą są to: Tamas Kadar, Gerson Rodriguez, Mohammed Kadiri i Fran Sol.

Nie dla tego piłkarza w reprezentacji Polski! "Nie ma opcji" [WIDEO]

Zobacz wideo

- To piłkarze, którzy nic nie dają drużynie. Nie rozwijają się. Mają duże pensje i Dynamo planuje znaleźć dla nich nowe kluby - stwierdził Tsyganik.

Dynamo Kijów rozczarowuje w tym sezonie. Odpadło już z Ligi Europy, a w lidze ukraińskiej traci aż 14 punktów do Szachtara Donieck. Tomasz Kędziora zagrał w tym sezonie w 23 meczach Dynama. Nie strzelił żadnego gola, nie miał ani jednej asysty. Jego kontrakt z ukraińskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: