Reprezentant Polski odrzucił lukratywną ofertę z MLS!

Chorwackie media donoszą, że Damian Kądzior z Dinama Zagrzeb odrzucił bardzo dobrą ofertę z amerykańskiej MLS.

Dinamo Zagrzeb Nenada Bielicy ma za sobą udaną jesień, choć nie udało im się awansować do wiosennych meczów w europejskich pucharach. Kilku graczy wypromowało się jednak w ostatnich miesiącach, a jednym z wygranych tego okresu jest Damian Kądzior, który świetnie wygląda w lidze. 

Jak donosi tportal.hr, Polak który w tym sezonie strzelił już osiem bramek i zanotował 6 asyst zwrócił uwagę innych klubów. W ostatnim czasie Kądzior dostał nawet bardzo lukratywną propozycję z amerykańskiej ligi MLS. "Sports News" dodaje, że propozycja dla polskiego pomocnika była bardzo intratna, ale skrzydłowy bez wahania ją odrzucił. Tak samo zareagowało Dinamo.

O finansach w futbolu mówił także Jakub Rzeźniczak w ostatniej Sekcji Piłkarskiej: Kazachowie dają sześć razy więcej niż Polacy.

Zobacz wideo

Można się jednak spodziewać, że w najbliższych tygodniach Kądzior dostanie kolejne oferty. W ostatnim meczu Ligi Mistrzów Polak nieźle wypadł w meczu z Manchesterem City, a w 10. minucie spotkania popisał się także przepiękną asystą przy bramce Daniego Olmo. 

Podobny scenariusz miał miejsce w przypadku Mislava Oršića, bo Dinamo otrzymało ofertę w wysokości sześciu milionów euro, ale klub i piłkarz również ją odrzucili.

Więcej o: