Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek odpowiedział na zarzuty Leo Beenhakkera ws. gali stulecia PZPN

- Jeśli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie. Moim zdaniem to skandal i wstyd - przyznał Leo Beenhakker w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty. Teraz na słowa holenderskiego trenera odpowiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

W piątek Polski Związek Piłki Nożnej zorganizował galę z okazji stulecia istnienia, na którą zaprosił najważniejszych ludzi sportu. Byli na niej m.in. byli selekcjonerzy reprezentacji Polski: Jerzy Engel, Paweł Janas. Zabrakło jednak Leo Beenhakkera. - Nikt nie zapraszał mnie na galę PZPN - powiedział Holender w rozmowie z Markiem Wawrzynowskim, dziennikarzem portalu WP Sportowe Fakty. Teraz na te słowa odpowiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

Dla tego piłkarza nie ma miejsca w reprezentacji Polski! [WIDEO]

Zobacz wideo

- Do Pana Leo sam dzwoniłem osobiście kilka razy ( pierwszy raz 31.10.19). W końcu się nagrałem i prosiłem o telefon zwrotny. Do dziś cisza - napisał Boniek na Twitterze.

Leo Beenhakker był selekcjonerem reprezentacji Polski w latach 2006-2009. W 2008 roku wywalczył pierwszy w historii awans na mistrzostwa Europy.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (126)
Zbigniew Boniek odpowiedział na zarzuty Leo Beenhakkera ws. gali stulecia PZPN
Zaloguj się
 • sector23

  Oceniono 44 razy 32

  Specjaliście od "bon tonów" podpowiadam, że na tego typu uroczystości rocznicowe wysyła się zaproszenie, a w przypadku osób szczególnie istotnych doręcza sie osobiścielub przez posłanca. No tak to juz jest. No ale skąd pan prezes Boniek ma to wiedzieć? Na Fordonie panowały inne "bon tony".

 • panewnik

  Oceniono 33 razy 25

  Zwyczajowo zaproszenie wysyła się pocztą. Mocna odpowiedź to by była informacja, kiedy do Beenhakkera wyszedł list. A informacja, że dzwonił i się nagrał jest słabą odpowiedzią. Żeby nie powiedzieć żałosną.

 • gunston

  Oceniono 36 razy 22

  Boniek zamilcz i nie kompromituj się już bardziej. Prezes związku, który nie potrafi się dodzwonić?!
  Zastanawiam się jaka jest średnia IQ członków PZPN, chyba raczej nie za wysoka.

 • pedro.666

  Oceniono 27 razy 19

  Jakby mu Beenhakker był winien kasę, to założę się, że Rudy by go szybko znalazł :)

 • ttwo

  Oceniono 21 razy 15

  W XXI wieku prezes PZPN nie potrafił skontaktować się z byłym Trenerem reprezentacji. To tylko potrafi prezes stulecia Boniek.

 • niezalany

  Oceniono 14 razy 14

  boniek dzwonił na tą kartę sim którą mu związek dał w 2006... ot i cała tajemnica

 • mer-llink

  Oceniono 16 razy 10

  Oczewista oczewistośc, panie Bońku, byle jakiegoś tam Beenhakkera zaprasza się na 100lecie nagraniem na poczcie głosowej:
  "- Te, Holender, wpadnij jakbyś już tak koniecznie chciał, tak koło dziewiętnastej. Ale jakbyś nie odsłuchał tego nagrania, to nie wpadaj. Ciao!"

 • 1asz

  Oceniono 9 razy 9

  p. Zbigniewie "Raca" Boniek ...zaproszenie na taką Gale powinno mieć charakter uroczysty, dostojny najlepiej pisemny na firmowym blankiecie.
  Nagrać to się pan może Nawałce, Brzęczkowi lub preziowi kiboli.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX