Media podają trzeciego rywala Polski przed Euro 2020. Kadra może zamieszkać w "domu whisky"

Dublin ma być bazą Polaków podczas Euro 2020. PZPN rozważa dwa hotele. Jeden z nich to dawny dom letniskowy dynastii Jamesonów - producentów jednej z najbardziej znanej whisky na świecie - informuje Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego". Wszystko wskazuje też na to, że w marcu zagramy z Turcją.

Polski Związek Piłki Nożnej dopina ostatnie szczegóły przygotowań reprezentacji Polski do Euro 2020. Tuż po losowaniu Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN, potwierdził, że kadra Jerzego Brzęczka zagra towarzyskie mecze z Ukrainą (31 marca) i Rosją (2 czerwca). Oba spotkania odbędą się w Polsce, ale Jerzy Brzęczek chce również zagrać mecz na wyjeździe. W marcu możemy zagrać z Turcją - informuje Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego".

Zbigniew Boniek o przygotowaniach Polaków do Euro 2020 [WIDEO]

Zobacz wideo

"Przegląd Sportowy" informuje również o potencjalnej bazie Polaków podczas mistrzostw Europy. Rozważane są dwie opcje: Portmarnock Hotel & Golf Links lub Carton House, oba niedaleko Dublina. Pierwszy hotel to dawny dom letniskowy dynastii Jamesonów - producentów jednej z najbardziej znanej whisky na świecie, a drugi to ogromna posiadłość z ośrodkiem golfowym i treningowym.

Carton HouseCarton House Hotels.com/Screen

Euro 2020 rozpocznie się 12 czerwca i potrwa do 12 lipca. 16. edycja turnieju będzie toczyć się w 12 państwach. Miastami-gospodarzami będą: Kopenhaga (stadion Parken), Amsterdam (Johan Cruyff ArenA), Bukareszt (Stadionul National), Dublin (Aviva Stadium), Bilbao (San Mames), Budapeszt (Puskas Arena), Glasgow (Hampden Park), Monachium (Allianz Arena), Baku (Stadion Olimpijski), Petersburg (Stadion Kriestowskij), Rzym (Stadio Olimpico) oraz Londyn (Wembley). W przyszłorocznych finałach będą uczestniczyć 24 reprezentacje.

Więcej o: