Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Losowanie grup Euro 2020, ostatni wyścig Roberta Kubicy w Formule 1, konkursy skoków w Kuusamo, a także początek sezonu w m.in. biegach narciarskich i biathlonie. Poniżej prezentujemy, co, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć w TV w sobotę i niedzielę.

SOBOTA

Piłka nożna

Losowanie fazy grupowej Euro 2020

  • 18:00 - losowanie | TVP Sport, TVP 1 (od 18:25)

Ekstraklasa

  • 15:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin | Canal+ Sport 3, nSport+
  • 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław | Canal+ Sport
  • 20:00 Legia Warszawa - Korona Kielce | Canal+ Sport

Premier League

  • 13:30 Newcastle - Manchester City | Canal+ Sport 2
  • 16:00 Burnley - Crystal Palace
  • 16:00 Chelsea - West Ham
  • 16:00 Liverpool - Brighton | Canal+ Sport 2
  • 16:00 Tottenham - Bournemouth
  • 18:30 Southampton - Watford | Canal+ Sport 2

La Liga

  • 13:00 Alaves - Real Madryt | Canal+
  • 16:00 Real Sociedad - Eibar
  • 18:30 Mallorca - Betis | Eleven Sport 3
  • 21:00 Valencia - Villareal | Canal+ Sport 2

Bundesliga

  • 15:30 FC Koeln - Augsburg
  • 15:30 Hertha - Borussia Dortmund | Canal+
  • 15:30 Hoffenheim - Fortuna Duesseldorf | Eleven Sports 1
  • 15:30 Paderborn - RB Lipsk | Eleven Sports 4
  • 18:30 Bayern Monachium - Bayer Leverkusen | Eleven Sports 1

Serie A

  • 15:00 Brescia - Atalanta | Eleven Sports 2
  • 18:00 Genoa - Torino | Eleven Sports 2
  • 20:45 Fiorentina - Lecce | Eleven Sports 1

Fortuna 1 Liga

  • 12:40 Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała | Polsat Sport
  • 13:00 GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
  • 16:00 Chojniczanka - Olimpia Grudziądz
  • 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów | Polsat Sport
  • 17:30 ZAKSA Kędzierzyń-Koźle - GKS Katowice | Polsat Sport Extra
  • 20:30 Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin | Polsat Sport Extra

Liga Siatkówki Kobiet

  • 18:00 Chemik Police - Budowlani Łódź
  • 18:00 Radomka Radom - #VolleyWrocław
  • 18:30 MKS Kalisz - Pałac Bydgoszcz

Piłka ręczna

Liga Mistrzów

  • 15:00 Vive Kielce - Mieszkow Brześć | CANAL+ Sport

PGNiG Superliga

  • 16:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
  • 17:00 Azoty Puławy - MKS Kalisz
  • 17:00 MMTS Kwidzyn - Azoty Tarnów
  • 19:15 Stal Mielec - Gwardia Opole
  • 20:00 Wisła Płock - Chrobry Głogów

Skoki narciarskie

  • 16:30 Kuusamo - konkurs indywidualny

Biathlon

  • 13:10 Oestersund - pojedyncza sztafeta mieszana
  • 15:00 Oestersund - sztafeta mieszana

Biegi narciarskie

  • 9:45 Kuusamo - bieg na 10 kilometrów stylem klasycznym kobiet
  • 11:30 Kuusamo - bieg na 15 kilometrów stylem klasycznym mężczyzn

Boks

  • 20:00 Gala Babilon Promotion | Polsat Sport
  • 20:00 KnockOut Boxing Night | TVP Sport

Wielki problem Wisły Kraków ze stadionem. "To nie do przyjęcia. Wyrok śmierci" [SEKCJA PIŁKARSKA]

Zobacz wideo

NIEDZIELA

Ekstraklasa

  • 12:30 Raków - Jagiellonia | CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport
  • 15:00 ŁKS - Cracovia | CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 
  • 17:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Premier League

  • 15:00 Norwich - Arsenal | CANAL+
  • 15:00 Wolverhampton - Sheffield
  • 17:30 Everton - Leicester | CANAL+ Sport 
  • 17:30 United - Aston Villa

Bundesliga

  • 15:30 Borussia M. - Freiburg | Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
  • 18:00 Wolfsburg - Werder | Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 

Serie A

  • 12:30 Juventus - Sassuolo | Eleven Sports 2
  • 15:00 Inter - SPAL | Eleven Sports 3
  • 15:00 Lazio - Udinese
  • 15:00 Parma - AC Milan | Eleven Sports 2
  • 18:00 Napoli - Bologna | Eleven Sports 1
  • 20:45 Verona - AS Roma | Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 
  • 20:45 Cagliari - Sampdoria | Eleven Sports 2

La Liga

  • 14:00 Athletic - Granada | nSport+
  • 16:00 Espanyol - Osasuna | Eleven Sports 4 
  • 18:30 Getafe - Levante | CANAL+ 2
  • 21:00 Atletico - Barcelona | Eleven Sports 1

Skoki narciarskie

  • 16:30 - konkurs indywidualny w Kuusamo (skocznia Ruka)

Biegi narciarskie

10:05  Puchar Świata Ruka - 10km kobiet, bieg pościgowy |  TVP Sport

10:45 Ski Classics - Prolog, Livigno - 35km kobiet | TVP Sport

Biathlon

12:30 Oestersund - bieg sprinterski mężczyzn | EUROSPORT 1

15:45 Oestersund - bieg sprinterski kobiet | EUROSPORT 1

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:15 Aluron Virtu - Czarni Radom | Polsat Sport
  • 20:00 Warszawa - Asseco | Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet

  • 17:30 ŁKS - Wisła Warszawa
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ