Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

22-letni Anglik zagra w reprezentacji Polski? Jerzy Brzęczek go obserwuje

Matty Cash, grający aktualnie w Nottingham Forest, jest od dłuższego czasu obserwowany przez skautów Jerzego Brzęczka i może być rozpatrywany pod kątem gry w reprezentacji Polski już podczas Euro 2020.

Matty Cash, będący jednym z kluczowych piłkarzy Nottingham Forest przedłużył niedawno kontrakt z klubem, grającym aktualnie w Championship, czyli na zapleczu Premier League. Jak informuje "The Athletic", skauci Jerzego Brzęczka obserwują 22-latka, odkąd okazało się, że jego babcia pochodziła z Polski.

Zobacz wideo

Skauci ze sztabu Jerzego Brzęczka mieli wielokrotnie obserwować Casha podczas spotkań Championship. 22-letni Anglik, grający nominalnie jako prawy pomocnik, może występować także jako prawy obrońca. Istnieje jeszcze szansa, że mógłby zagrać w reprezentacji Polski już podczas Euro 2020.

Cash jest jednym z kluczowych piłkarzy Nottingham Forest. Od sezonu 2016/2017 regularnie występuje w pierwszym składzie drużyny. W obecnym sezonie zagrał w 16 meczach, strzelając dwie bramki i notując dwie asysty. Jego zespół zajmuje 4. miejsce w tabeli, tracąc 5 punktów do 2. pozycji, dającej bezpośredni awans do Premier League.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ