Świetne informacje w sprawie Łukasza Fabiańskiego! "Jestem naprawdę zadowolony"

Łukasz Fabiański może wrócić na boisko szybciej niż przewidywali lekarze. Rehabilitacja bramkarza West Hamu i reprezentacji Polski przebiega bardzo dobrze. - Powrót na okres świąteczno-noworoczny byłby w zasięgu - przyznał Polak w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Łukasz Fabiański przeszedł operację stawu biodrowego po tym, jak doznał poważnej kontuzji w meczu Premier League z Bournemouth (28.09). Początkowo lekarze przewidywali, że do gry wróci dopiero pod koniec stycznia. Ale niewykluczone, że do gry wróci wcześniej. - Powrót na okres świąteczno-noworoczny byłby w zasięgu. Oczywiście jeśli rehabilitacja przebiegłaby pomyślnie. Nie odczuwam żadnego  dyskomfortu w miejscu, gdzie była robiona operacja. Jestem naprawdę zadowolony - przyznał reprezentant Polski w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Zbigniew Boniek zdradza plany reprezentacji Polski przed Euro 2020 [WIDEO]

Zobacz wideo

Kibice West Hamu bardzo czekają na powrót Fabiańskiego do bramki. Bez Polaka zespół Manuela Pellegriniego prezentuje się słabo i zajmuje dopiero 16. miejsce w tabeli Premier League. - Trudno powiedzieć, co się stało, że nagle przestaliśmy punktować. Na pewno nasza gra troszkę się pogorszyła w porównaniu do tego, jak prezentowaliśmy się na początku sezonu. Trochę źle bronimy jako drużyna, ponieważ pozwalamy przeciwnikom na stwarzanie zbyt wielu okazji strzeleckich - stwierdził Fabiański.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: