Zachwyty nad fantastyczną bramką Lewandowskiego. "Najlepsza "9" na świecie, Polak"

Robert Lewandowski zdobył fantastyczną bramkę na 2:1 w meczu Polska - Słowenia. - Zobaczyliśmy mistrzostwo Lewandowskiego - chwalił naszego kapitana Matjaz Kek, selekcjoner reprezentacji Słowenii.

Reprezentacja Polski w ostatnim meczu eliminacji Euro 2020 pokonała Słowenię 3:2. Bramki dla Polaków zdobyli Sebastian Szymański, Robert Lewandowski i Jacek Góralski. Szczególnej urody było trafienie Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium przyjął piłkę na połowie gości, minął kilku rywali i strzałem w długi róg pokonał Jana Oblaka.

Selekcjoner Słoweńców: Zobaczyliśmy mistrzostwo Lewandowskiego

Po meczu fantastyczną bramkę Lewandowskiego skomentował selekcjoner Słoweńców, Matjaz Kek. - Po pierwszej bramce Polaków moi piłkarze dobrze zareagowali. Jeśli chodzi o drugi i trzeci gol, to nie może się to zdarzyć na tym poziomie. Straciliśmy piłkę w sposób, który powinien być karalny. Z drugiej strony zobaczyliśmy mistrzostwo Lewandowskiego - przyznał Kek.

Robert Lewandowski skomentował stan murawy podczas meczu Polska - Słowenia:

Słoweńskie media zachwycone bramką Lewandowskiego

Zachwytów nad Lewandowskim nie brakowało także w słoweńskich mediach. - Poruszeniem wieczoru była akcja gwiazdy Roberta Lewandowskiego, który z łatwością pokonał całą słoweńską obronę na początku drugiej połowy i strzelił gola - czytamy na portalu dnevnik.si. Z kolei serwis rtvslo.si dodał: Polacy objęli prowadzenie dzięki genialnej indywidualnej akcji Lewandowskiego. W ten sposób udowodnił swoje mistrzostwo.

Zbigniew Boniek chwali Lewandowskiego

Także Zbigniew Boniek skomentował bramkę kapitana reprezentacji Polski. - Najlepsza "9" na świecie, Polak - napisał Boniek o Lewandowskim.