Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sebastian Mila wskazał kluczowego piłkarza reprezentacji Polski. "Pasuje Lewandowskiemu"

Sebastian Mila w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" podkreślił, że jego zdaniem Arkadiusz Milik jest kluczowym piłkarzem dla reprezentacji Polski. Uważa, że piłkarz Napoli zdecydowane lepiej pasuje do Roberta Lewandowskiego niż Krzysztof Piątek.

Reprezentacja Polski we wtorek rozegra swój ostatni mecz w eliminacjach do Euro 2020. Polacy zapewnili już sobie zwycięstwo w grupie, jednak walczą o lepsze rozstawienie przed losowaniem fazy grupowej, choć szanse na zmianę obecnej sytuacji są już iluzoryczne.. Wszystko wskazuje na to, że zespół Jerzego Brzęczka wyjdzie na spotkanie ze Słowenią z osamotnionym Robertem Lewandowskim.

Zobacz wideo poniżej, w którym Jerzy Brzęczek opisuje sposób na ustalenie składu na mecz ze Słowenią:

Zobacz wideo

Sebastian Mila w trakcie rozmowy z Łukaszem Olkowiczem z "Przeglądu Sportowego" układał puzzle z reprezentacją Polski. Ekspert TVP Sport zatrzymał się na moment przy układaniu elementów z wizerunkiem Arkadiusza Milika. - To kluczowy piłkarz tej układanki. Widzę, że z nim reprezentacja będzie grała najlepiej - podkreślił były reprezentant Polski.

Mila: Arkadiusz Milik powinien grać z Robertem Lewnadowskim

Mila jest zdania, że Arkadiusz Milik zdecydowanie bardziej pasuje do duetu z Robertem Lewandowskim niż Krzysztof Piątek. - Arkadiusz Milik ustawiony z Robertem Lewandowskim i dla mnie temat jest zamknięty. Chciałbym, żebyśmy tak grali. Nie do końca się zgodzę, że "Lewy" dobrze gra z Krzyśkiem Piątkiem. Nie wydaje mi się, że z nimi dwoma na boisku drużyna lepiej funkcjonuje - podkreślił Sebastian Mila.

Były reprezentant Polski uważa także, że reprezentacja Polski potrzebuje Piotra Zielińskiego. - On po prostu musi grać. Lubię, gdy nie jest ustawiony wysoko i może się rozpędzić. Przy Arkadio grającym z "Lewym", musimy szukać miejsca dla "Zielka" gdzie indziej, może na boku. No tych alternatyw jest trochę - podkreślił ekspert TVP Sport.

Mila jest także zdania, że od Piotra Zielińskiego trzeba wymagać. - Wymagajmy od Piotrka. On by się źle czuł, gdyby traktować go ulgowo. Kiedy zagra źle, to mówmy, że zagrał źle. Ja nie boję się o niego, że jest słaby psychicznie. Słaby psychicznie piłkarz nie ustawia na Narodowym piłki i wybija ją w teorii słabszą nogą.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ