Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Był zalany krwią". Zaskakujące kulisy niebezpiecznej sytuacji podczas meczu Izrael - Polska

- Paradoksalnie najbardziej ucierpiał ochroniarz wpadający w Kędziorę. Po meczu widziałem, że chyba miał złamany nos, był zalany krwią. Do tego dwóch kolegów prowadziło go pod rękę i posadziło na wózku - opisuje kulisy niebezpiecznej sytuacji podczas meczu Izrael - Polska Jakub Kwiatkowski, rzecznik polskiej kadry, w wywiadzie dla portalu weszlo.com.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło pod koniec meczu Izrael - Polska w Jerozolimie. Już w doliczonym czasie gry na boisko wbiegł jeden z kibiców, a goniący go ochroniarz zderzył się z Tomaszem Kędziorą. Reprezentant Polski wyraźnie ucierpiał w tym starciu, ale okazuje się, że jeszcze bardziej ucierpiał ochroniarz, który wpadł w polskiego obrońcę.

Na ten moment czekają wszyscy kibice reprezentacji Polski [WIDEO]

Zobacz wideo

- Paradoksalnie najbardziej ucierpiał ochroniarz wpadający w Kędziorę. Po meczu widziałem, że chyba miał złamany nos, był zalany krwią. Do tego dwóch kolegów prowadziło go pod rękę i posadziło na wózku, musiał mocno uszkodzić sobie nogę. Co do Tomka, jest w pełni zdrowy, nie ma żadnego ryzyka, by przez to zdarzenie nie mógł zagrać we wtorek - opisał całą sytuację Jakub Kwiatkowski, rzecznik polskiej kadry, w wywiadzie dla portalu weszlo.com.

Sędzie po tym incydencie chciał zakończyć mecz, ale Polacy nie chcieli walkowera i dograli mecz do końca. - W pierwszym momencie mogło to wyglądać groźnie, ale zauważyłem, że w Tomka Kędziorę wpadł ochroniarz goniący kibica, a nie sam kibic. Sędzia chyba sam do końca nie wiedział, jak to przebiegało. Zszedł do linii bocznej i czekał na delegata UEFA, żeby ustalić co dalej. Przekazaliśmy im, że to ochroniarz spowodował upadek Tomka, więc zdecydowano, że jeszcze te dwie minuty dogramy. Strona izraelska prosiła nas, byśmy normalnie zakończyli mecz. To była wspólna decyzja wszystkich, że gramy normalnie - wyjaśnił rzecznik prasowy reprezentacji Polski.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (32)
"Był zalany krwią". Zaskakujące kulisy niebezpiecznej sytuacji podczas meczu Izrael - Polska
Zaloguj się
 • domektomek

  Oceniono 24 razy 6

  ...Sędzie po tym incydencie chciał zakończyć mecz, ale Polacy nie chcieli walkowera i dograli mecz do końca....
  Jestem pewien, że w odwrotnej sytuacji Izrael zażądałby dla siebie wygranej walkowerem. I jeszcze w żydowskiej prasie usłyszelibyśmy o naszym antysemityźmie.

 • fakej

  Oceniono 8 razy 4

  Tam pewnie podobnie jak u nas agencje ochrony zatrudniają kolesi, którzy żyją z renty, więc nie trzeba im płacić ZUSu, albo nawet dostaje się za ich zatrudnienie dopłatę z PFRON tylko potem taki kolo jak próbuje przebiec parę metrów to sam sobie zrobi krzywdę. I jak takie fajtłapy przez tyle lat bronią się przed Arabami?

 • kisssmyass

  Oceniono 5 razy 3

  na meczach ligowych PL w Anglii gęsty szpaler policjantów zawsze stoi tyłem do boiska i gapi się na kibiców. A tu pomimo zagrożenia ostrzału rakietowego i gróźb ze strony islamistów ochroniarze to jacyś dorabiający emeryci MOSAD-u czy ki wuj!? Leci taki na oślep, daltonista do tego, to chyba rencista, nawet nie emeryt!? I taranuje co popadnie! Z tego wszystkiego przynajmniej chłopak uściskał Lewego. "Kadziura" jak kaleko nazywał Kędziore sprawozdawca z ESPN, jest OK, Lewego nikt nie zarżnął, mecz wygrany. Ochraniarz może dostanie dodatkowy zasiłek, i z Bogiem!

 • andienerven

  Oceniono 8 razy 2

  Wniosek jest taki, że pierwsza lepsza wycieczka pijanej młodzieży z Tel Avivu zwiedzajacej Auschwitz ma lepsza obstawe niż mecz reprezentacji narodowej.

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 2

  Oni twierdzą, że maja najlepsze służby na świecie.I pewnie mają: wszystko tam jest nagrane, zapisane, obejrzane, zarejestrowane, rozpoznane... I puścili taką wpadkę: kibice biegają sobie po boisku?
  A tu taki spec-agent wpada na Polaka i łamie sobie nos? Sadzają go na wózku? Cucą? A Polak jak gdyby nigdy nic? Cytując klasyka: "Przypadek? Nie sądzę..."

 • koszernywieprz

  Oceniono 6 razy 2

  Szkoda gościa tak czy inaczej. Ale faktycznie to chyba jakiś emeryt czy co?

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 5 razy 1

  "ochroniarz wpadający w Kędziorę. Po meczu widziałem, że chyba miał złamany nos, był zalany krwią"

  Antysemityzm jak wszyscy diabli.

 • hotdog72

  0

  dlaczego nikt ich nie lubi?ha ha

 • gadolinn

  Oceniono 7 razy -1

  czyli zrobilismy mu pogrom?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX