Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jest kara dla kibica, który wbiegł na boisko podczas meczu Polski. Izraelczycy: To żart

Dwa tygodnie zakazu stadionowego otrzymał kibic, który poczas sobotniego meczu Polski z Izraelem (2:1) w Jerozolimie wtargnął na boisko. "To żart" - pisze portal one.co.il, który poinformował o karze.

Był już doliczony czas gry w meczu Izrael - Polska, gdy na murawę stadionu w Jerozolimie wbiegł jeden z miejscowych kibiców. Za nim ruszyło kilku ochroniarzy, a jeden z nich... wpadł w Tomasza Kędziorę. Reprezentant Polski dość mocno ucierpiał w zderzeniu i przez kilka chwil nie podnosił się z boiska.

Wzloty, upadki i awans na Euro 2020:

Zobacz wideo

Ochroniarze dopadli kibica dopiero po kilkudziesięciu metrach. Zanim to zrobili, ten zdążył podbiec do Roberta Lewandowskiego i go... przytulić. - Wiedziałem, że to kibic, który chciał wbiec na boisko, by zrobić sobie zdjęcie albo mnie po prostu dotknąć. Byłem spokojny. Od razu widać było, że biegnie w moim kierunku młody chłopak z uśmiechem na twarzy - powiedział po meczu kapitan Biało-czerwonych.

Dwutygodniowy zakaz stadionowy

Choć Lewandowski do sytuacji podszedł spokojnie, to kibica nie ominą kary. Wiadomo już, że wraz z rodzicami 15-latek zostanie podany do sądu, gdzie prawdopodobnie otrzyma karę grzywny. To poważniejsza z konsekwencji. Tą mniej poważną będzie zakaz stadionowy, jaki ma otrzymać fan z Izraela. Mniej poważną, bo zakaz ten ma obowiązywać przez zaledwie dwa tygodnie - do 1 grudnia. "To żart" - o decyzji odpowiednich władz napisał portal one.co.il, który poinformował o pierwszej karze dla 15-latka.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (56)
Jest kara dla kibica, który wbiegł na boisko podczas meczu Polski. Izraelczycy: To żart
Zaloguj się
 • chimi-churi

  Oceniono 25 razy 17

  Oczywiście, że to żart. Prawdziwą karą będzie wysłanie go na wycieczkę do antysemickiej Polski gdzie przez cały pobyt będzie drżał o swoje życie....

 • robertos27

  Oceniono 16 razy 8

  Biorąc pod uwagę, że swego czasu izraelski żołnierz za strzelenie w głowę leżącego, bezbronnego Palestyńczyka dostał bodajże 12 miesięcy więzienia, a wyszedł w chwale bohatera po połowie "kary", to i tak wysoki wyrok.

 • simona_gwizdziel

  Oceniono 10 razy 6

  dajcie chłopakowi spokój, naprawdę. Może teraz nie interesuje mnie już piłka, ale jak bylem dzieckiem, zawsze marzyłem o spotkaniu Johanna Cruyffa. Musze jednak przyznać, że los okazał się dla mnie łaskawy, udało mi się to prawie 20 lat później – w budynku klubowym Lecha, po pamiętnym meczu z Barceloną, bodaj w 1990. I temu dzieciakowi życzę dokładnie tego samego.

 • yerry46

  Oceniono 6 razy 4

  Ukrzyżować ! ;)

 • qznia

  Oceniono 24 razy 4

  GW o kibolu z Izraela
  Chłopiec
  FAN FUTBOLU
  kibic

  A kim by był ten człowiek gdyby był Polakiem I zrobiłby to podczas meczu z Izraelem na St. NARODOWYM?

 • do_mappiego

  Oceniono 11 razy 3

  Cieszę się, że w Polsce coś takiego się nie stało podczas meczu z Izrealem. Na pewo by to wykorzystali do granic możliwości. Nie żebym miał coś do Izreala, ale po prostu tacy są. Wystarczy popatrzeć na ostatnią kompanię wyborczą u nich jak jechali po Polsce i Polakach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX