Oficjalnie: Reprezentacja Polski osłabiona w meczu z Izraelem

- Maciej Rybus z powodu urazu nie będzie mógł zagrać w sobotnim meczu z Izraelem w Jerozolimie - powiedział selekcjoner Polaków Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej.

Od kilku dni trwała walka z czasem, by Maciej Rybus mógł wystąpić w sobotnim meczu eliminacji Euro 2020 z Izraelem. Były piłkarz Legii Warszawa doznał kontuzji podczas rozgrzewki Lokomotiwu Moskwa przed meczem z Krasnodarem (1:1) w lidze rosyjskiej. Ostatecznie Rybus nie zagra z Izraelem. Nie wiadomo, czy będzie mógł wystąpić we wtorek ze Słowenią w Warszawie.

Młody reprezentant Polski gotowy do wielkiej gry! "Chcę pokazać, że zasłużyłem na miejsce w kadrze na Euro"

Zobacz wideo

Pozostali reprezentanci są zdrowi

Dobra wiadomość jest taka, że pozostali reprezentanci Polski są zdrowi. Grzegorz Krychowiak ostatni mecz z Krasnodarem opuścił z powodu urazu, ale czuje się już dobrze. Gotowy na spotkanie w Jerozolimie jest też Robert Lewandowski, który w grudniu ma przejść operację przepukliny.

Polacy są już w Izraelu. Do Neapolu wrócił zaś Arkadiusz Milik, który ma problemy z mięśniami brzucha. Spotkanie Izrael - Polska odbędzie się w sobotę o godzinie 20:45. Relacja na Sport.pl. Biało-czerwoni mają już pewny awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. 

Więcej o: