Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pożegnanie Piszczka z kadrą. "Niesamowity pracuś, genialny piłkarz. To będzie niezapomniany wieczór" [WIDEO]

Łukasz Piszczek pożegna się oficjalnie z reprezentacją Polski w meczu el. Euro 2020 ze Słowenią. Obrońca Borussii Dortmund z występów w kadrze zrezygnował po nieudanym mundialu w Rosji. - Na pewno to jest wspaniały człowiek i genialny piłkarz, który przeszedł do historii polskiej i światowej piłki nożnej - mówi Jerzy Brzęczek.

Ten ostatni mecz na pewno będzie wyjątkowy. Nie tylko dla niego, ale też dla nas, bo każde pożegnanie to jest piękna, ale też smutna rzecz - mówi Robert Lewandowski.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (7)
Pożegnanie Piszczka z kadrą. "Niesamowity pracuś, genialny piłkarz. To będzie niezapomniany wieczór" [WIDEO]
Zaloguj się
 • Eugeniusz Ticman

  Oceniono 5 razy 5

  Najlepszy obok Szymanowskiego polski prawy obrońca w historii.....niezwykle sympatyczny i wspaniały piłkarz....szkoda że już kończy ale jak mało kto zasłużył na taki mecz

 • augenthaler

  Oceniono 1 raz 1

  Piłkarz, który w pewnym momencie kariery osiągnął światowy poziom sportowy na swojej pozycji. Szkoda, że zrezygnował z kadry tak wcześnie - mógł się zgodzić na powoływanie na co ważniejsze mecze, jakiś kompromis chyba dało się znaleźć. W każdym razie piłkarz na pewno wybitny, takich mieliśmy w ostatnich latach niewielu.

 • pawel949

  Oceniono 7 razy -5

  Piłkarz może dobry, w Niemczech. W kadrze nie tylko nic nie osiągnął ale i nigdy specjalnie nie błysnął. Raczej grał poniżej oczekiwań. W kadrze raczej przeszedł do statystyk (owszem, wysoko) a nie do historii.
  Osobiście oczekiwałem od niego więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX