Poważny kłopot Jerzego Brzęczka. Kluczowi zawodnicy reprezentacji kontuzjowani

Arkadiusz Milik i Maciej Rybus doznali kontuzji przed meczami swoich klubów. Nie wiadomo, czy będą zdolni do gry podczas najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski.

Arkadiusz Milik nie wystąpił w sobotnim meczu przeciwko z Genoą, zremisowanym przez Napoli 0:0. Klub informował o tym, że Polak był niedysponowany, jednak jak ustalił "Przegląd Sportowy", chodzi o problemy ze spojeniem łonowym. Ból towarzyszący polskiemu napastnikowi nie pozwolił mu na występ, ale Milik przyjedzie do Warszawy, gdzie podda się rehabilitacji.

Czy Jerzy Brzęczek będzie zmuszony powołać nowe twarze do reprezentacji? Sprawdź w poniższym wideo:

To jednak nie jest jedyny kłopot w kadrze Jerzego Brzęczka. Przed niedzielnym meczem Lokomotiwu Moskwa z Krasnodarem kontuzji doznał Maciej Rybus, który miał wystąpić w podstawowym składzie swojego zespołu. Zszedł jednak z rozgrzewki z podejrzeniem naderwania mięśnia dwugłowego. Przed ewentualnym przyjazdem do Warszawy przejdzie badania w Moskwie, które określą, czy Polak będzie mógł wystąpić w meczach reprezentacji.

Grzegorz Krychowiak także kontuzjowany

W niedzielnym meczu kontuzji doznał także Grzegorz Krychowiak. Polak strzelił w 41. minucie gola, jednak już kilka chwil później zderzył się z rywalem i w przerwie został zmieniony. Podejrzewa się u niego wstrząśnienie mózgu, jednak podobnie jak Rybus, przejdzie w poniedziałek badania, po których zostanie podjęta decyzja o jego przyjeździe na kadrę.